nasiona marihuany

Szybka akcja sprawdzenie żarówek HPS

Wyszukiwarka Forumowa:

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
mam 2 żarówki HPS 125 i nie mam zestawu do ich uruchomienia, jak podłącze pod normalne E27 to zaświeci sie i nie ***nie mi nic? Czy musze mieć zestaw do rozruchu? Post usune jak otrzymam odpowiedź...
 
S

sdfsdf

Guest
WYDAJE mi sie ze moze sie cos stac :/ bo gdyby takiego zestawu mozna by nie stosowac to by wychodzilo taniej i lepiej :) lecz jednak jest on konieczny :/ wiec lepiej nie ryzykuj bo mozesz stracic zarowke :/ no ale swiat nalezy do odwazny ch :p no ale pomysl sam czy warto sie przekonywac jesli sa wieksze szanse ze sie cos z***ie?
Pozdro :)
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Skoro ci sie wydaje to się nie udzielaj, pytałem tych co wiedzą a nie tych co przypuszczają, a co do tego że jest konieczny to pomyślałeś że jest konieczny do stabilizacji napięcia albo natężenia?? Chyba potrzebny jest zapłonnik, pytanie nadal trwa czy sprawdze na e27?
 

Revers

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
113
Buchów
1
Musisz miec układ! Zapłonnik ma za zadanie wytworzyć wysokie napięcie poprzez skokowe przerywanie obwodu dławika z duzą indukcyjnością bo HPS nie swieci tylko działa na zasadzi jak by łuku elektrycznego czyli jest wyłodowaniem prądu,natomiast statecznik odpowiada za stabilizacie nateżenia prądu.Więc bez tego nie odpalisz i nic nie sprawdzisz nawet pod e27 poprostu ci nie zaswieci i nic sie nie stanie bo za niskie napiecie... :pl:
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Mhm czyli czekam na układ a tymczasem 2 hps-y leżą w szafce jako zepsute ;];]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół