nasiona marihuany

Szybkie pytanie o kwitnienie

Wyszukiwarka Forumowa:

banany

Active member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
32
Buchów
0
Hej
mam BIG POISON na wegu dni 26 . Czas do scinki mam do 20 wrzesnia.

Kiedy przelaczyc na FLO aby to bylo gotowe na ten wrzesien ?? Ile Sie floruje taka roslinka
 
O

OdcieńZieleni

Guest
to zalezy jakiego masz boxa i ile fatycznie masz czasu, ale mozesz już przełączyć, wtedy musisz dać jej chwile na idukcje i zacznie sie flo :) niektorzy trzymaja np. 2tyg na weg bo mają mneijszego boxa lub tez mniej czasu
 

banany

Active member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
32
Buchów
0
to zalezy jakiego masz boxa i ile fatycznie masz czasu, ale mozesz już przełączyć, wtedy musisz dać jej chwile na idukcje i zacznie sie flo :) niektorzy trzymaja np. 2tyg na weg bo mają mneijszego boxa lub tez mniej czasu

dzieki za odpowiedz, wysokosc boxa 120 minus lampy i filtr to powiedzmy ma 80 cm... Tak zeby uroslo na 50 cm to ile na wegu musialby byc ??
Czas mam do 20 wrzesnia

a czym jest indukcja, 24godziny nocy i to wszystko ?
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Indukcja to czas ktory roslina potrzebuje zeby zaczac kwitnac. Trwa to przewaznie od tygodnia do dwoch, ale zalezy to od genow.
Zadnej ciemni nie potrzebujesz, ustawiasz na 12/12 i czekasz az zaczna wychodzic preflowery. Wtedy zaczyna sie kwitnienie.
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Zadnej ciemni nie potrzebujesz, ustawiasz na 12/12 i czekasz az zaczna wychodzic preflowery. Wtedy zaczyna sie kwitnienie.

Nie no panie Królik...

Preflowery to oznaka dojrzałości płciowej planta, to że są wcale nie znaczy, że plant kwitnie. <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół