nasiona marihuany

Szybkie pytanie związane z azotanem srebra

Wyszukiwarka Forumowa:

Arystokeles

Banned
Rejestracja
Mar 3, 2020
Postów
32
Buchów
2
Tu na forum znalazłem stary temat w którym człowiek mówi żeby tym roztworem posmarować rośline; liście, pod liściem, łodygi. Czytałem żeby ten roztwór nie miał kontaktu z metalem bo wchodzi wreakcje czy coś, a mój spryskiwach ma metalową końcówke, no chyba że ją upie****e ale wtedy nie będe mógł regulować strumienia cieczy.

Sorry że jestem taki ntrętny, ale chce to zrobić dobrze. Wyżej boom napisał żeby trzymać w lodówce... W miejscu w którym będe bawił się tym azotanem nie ma ldówki, to znaczy mam lodówke ale w innym miejscu, będę musiał chodzić po ten roztwór, w związku z tym dopytuje- czy ten roztwór obowiązkowo trzeba trzymać w lodówce? Może stać w temperaturze pokojowej?
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
No to wez mała strzykawkę do insuliny napełni ją 1 ml i podziel to na 7 :), wpierw upewnij się co ci dali żebyś nie spalił roslin jakimś kwasem.
Najlepiej kup sobie 5 g na aukcji za 30 z przesyłką i masz pewne.
 
Ostatnia edycja:

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Jak kiedyś kupowałem w jakimś sklepie fotograficznym, a teraz widzę za 22 zyle w biomus.pl
 

Arystokeles

Banned
Rejestracja
Mar 3, 2020
Postów
32
Buchów
2
Czy woda destylowana a woda demineralizowana to jest to samo? Można użyć wody demineraliozowanej do azotanu?
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
okazało się że gdy podawałem wartości to laborantka dorobiła mi już 250ml gotowego roztworu :)
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Czy woda destylowana a woda demineralizowana to jest to samo? Można użyć wody demineraliozowanej do azotanu?

Pierwsze robi się jak bimber destyluje a drugie filtruje, jedna z najlepszych jest woda deszczowa ja tak robię.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół