nasiona marihuany

Szybkie zniszczenie growroomu

Wyszukiwarka Forumowa:

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
Ktoś już o tym pomyślał :D

[video=youtube;d1tC2KmlEhk]https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=d1tC2KmlEhk[/video]
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
to nie jest takie poste, bo oni koczują pod oknami... jeden, albo dwóch pukają do drzwi, a trzeci pod oknem stoi. Przerabiałam to niestety, wtedy to juz nic nie mozesz zrobic. jak ma sie cos wiecej na chacie niz trawe to ewentualnie spuscic w kiblu, chociaz to i tak juz dupy nie uratuje.

Dokładnie tak:) ten jeden pod oknem czeka własnie na taka mała lub nie mała kulke która będzie chciał złapać;)
 

PATO PATO

bez animuszu ani rusz
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
268
Buchów
25
Kryminalni dadzą sie nabrać i grzecznie poczekają 10 min aż spłonie ci groowroom i aż zakopiesz.. resztki
 

czleku90

New member
Rejestracja
Sie 21, 2020
Postów
1
Buchów
0
Muszę się przyznać że też miałem szalony-w podobie pomysł. 100% teoretyzowania:
Takie coś musiałoby być na pilota i na pewno nie na benzynie. Myślałem wtedy o pilocie wyłączającym wiatraki i odpalanym pilotem zespole kilku pistoletów do opalania farby włączonych na maksa mocy z dyszami skierowanymi do growboxa. W 5 min byłoby tam nie do przeżycia dla krzaków a zwłaszcza THC. Rośliny stałyby się niebadalne- zatem legalne. Co jednak po tym psiejscy by zrobili i pod jaki paragraf Cię podpieli to tylko dobry prawnik by wiedział.
Myślę że to lepsza opcja do filmu niż do realnego użycia , zwłaszcza że w filmie może tylko udać że działa a w życiu trzeba by zrobić masę testów na które nie widzę chętnych i być w pełni skuteczne;)

Tazio

Pomysły takie że nowego transportera ze stathamem można nagrać ? Ja kiedyś myślałem o podziemnej bazie zasilanej z agregatów i ogniw pv całkowicie samowystarczalnej z systemem poboru wody włącznie XD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół