nasiona marihuany

Tańsze vapo na początek

Wyszukiwarka Forumowa:

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Panowie... Przetestowany! Denerwuje mnie nagrzewający się ustnik. Paliłem sobie na 200 stopni. Para wporzo... Nie jest ostro jak po paleniu z rury i o to chodzi. Genialne urządzenie. I faza chyba mocniejsza... Napewno nie mniejsza.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
dawaj na pełną moc i zobacz czy nie przypala tematu, jak wysypiesz materiał to nie powinien być czarny zwęglony
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
dawaj na pełną moc i zobacz czy nie przypala tematu, jak wysypiesz materiał to nie powinien być czarny zwęglony
Sprawdzę dzisiaj na pełnym grzaniu. Na 200-210 stopni robi się brązowe.

---------- Post Zaktualizowany 19:52 ---------- Data pierwszego postu 14:32 ----------

Na pełnej mocy robi się mocno brązowe ale nie pali.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
To chyba dobry sprzęt będzie, wszędzie gdzie czytam to jak jest tanie badziewie to przypala, sam jestem posiadaczem jednego i lecę tylko z ekstraktami w nim już teraz
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Jaram od tygodnia i luba strasznie się irytuje na zapach... W związku z tym przyspieszyłem zakup Fenix Mini (tańszy na początek i wielu tu chwali). Co ciekawe, mimo że kolejny hajs do wydania, to już nie marudziła, pewnie liczy, że rzeczywiście będzie lepiej z aromatami :) Sam też jestem ciekaw, jak się z tego "pali".
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Sama para nie daje takiego intensywnego zapachu jak przy paleniu z lufy także plus jak dla mnie. I nie wali z ryja trawą na odległość jak przy tradycyjnym paleniu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół