nasiona marihuany

Tabaka

  • Autor wątku zielony pan
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
D

Destroyer

Guest
Prości ludzie małej wiary... Jedynie 3 czy 4 osoby w tym wątku wiedzą co to jest tabaka i co tak na prawde daje, Wielkie pozdro dla Was :flower: Nie dziwie się tym, którzy brali RedBulla i mówią że juz nigdy nie wezmą. To jest najgorsze gówno. h*j że mocny jak nie nadaje się do wciągania bo jest za suchy i za drobno zmielony. Od razu leci do gardła co nie jest przyjemne. A jak już doleci to bez kitu mozna żygnąć bo smak jego jest nie za ciekawy. Niestety w polskich kioskach można kupić tylko samo gówno czyli RedBull czy Lowen Prise. Ale większe sklepy zaczynają dbać o klijenta i oferują dużo więcej niż tylko RedBull.
Samuel Gawith, Willsons of Sharrow czy Rumney's to są firmy produkujące naprawdę dobrą tabakę. Odziwo nie każda tabaka jest miętowa. Wejdźcie na stronę www.otabace.pl i wszystkiego się dowiecie.
Pozdro dla wszystkich snufferów. :thumright:
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
Medicated #99 to jest tabaka ;) troszke wystarczy wziąść, sen odchodzi, pobudza. I po to jest tabaka ;) sen znika w mgnieniu oka, do tego przeczyszcza lekko nos, śluzowki nie niszczy bo znam osoby co wciagaja kilkdziesiat(!) lat i jakos nic im nie jest ;) a bajki o tabace juz tyle razy slyszalem... o sluzowce, o tym ze uzaleznia mocno.... phi nawet mi sie sluchac nie chce takich bajek...
 
D

Destroyer

Guest
To uzależnianie i szkodliwość dla śluzówki to wszystko jest gówno prawda. Znam ludzi którzy palili papierosy i byli już od nich uzależnieni, teraz gdy chce im się palić wystarczy że wciągną troche i zaraz ochota na papierosa mija. A to dla tego że tabaka też zawiera nikotynę. Czyli zamiast truć się dymem ze szlug można wciągnąć tabaki i na to samo wyjdzie ;) I co tu jest szkodliwe???
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
uzaleznienie od tabaki jest takie samo jak od szlugow. nikotyna ta sama.
 
D

Destroyer

Guest
No fakt faktem nikotyna ta sama. Ale wydaje mi się że jeśli ktoś nie pali albo nie palił papierosów to uzależnić od tabaki sie nie może. Inna sprawa jest taka że jeśli ktoś palił dużo i nałogowo a stosuje tabakę w zastępstwie papierosów to żeby uzupełnić poziom nikotyny w organiźmie będzie wciągał jej dużo. No ale tym samym nie wciąga tej całej smoły i syfu, które znajdują się w dymie papierosowym, do płuc, więc oszczędza swoje zdrowie. A to co jest napisane na opakowaniu tabaki (że może powodować raka etc) jest podyktowane ustawą ministra zdrowia :pr: :bball: i na każdym produkcie tytoniowym taki napis się znajduje (niezależnie czy jest to tytoń bezdymny - tabaka czy szlugi, czy tytoń do fajek). Jeżeli :queen: MJ :queen: byłaby legalna w polsce to pewnie na samarce też widniałby taki napis :sunny: HAHAHAHA
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
No fakt faktem nikotyna ta sama. Ale wydaje mi się że jeśli ktoś nie pali albo nie palił papierosów to uzależnić od tabaki sie nie może.

Czemu Ci się tak wydaje? Nikotyna ta sama.

No ale tym samym nie wciąga tej całej smoły i syfu, które znajdują się w dymie papierosowym, do płuc, więc oszczędza swoje zdrowie.

Tabaka niszczy śluzówkę, lecz w dużo mniejszym stopniu niż amfetamina. Wszystkie syfy, które dostają się do nosa mają destrukcyjny wpływ na jego wnętrze.
 
D

Destroyer

Guest
Wiesz Ty masz swoje zdanie a ja swoje. Nie będę usiłował przekonać Cię za wszelką cenę bo nie o to tutaj chodzi. Każdy może na forum wyrazić swoje poglądy i normalne jest to, że każdy ma inne zdanie. Ja uważam że tabaka nie uzaleznia bo sam wciągam od dłuższego czasu (już jakieś 2 może 3 lata), ale nie cały czas. Nie jest to regularne zażywanie np co 4-5 godzin. Zażywam głównie w towarzystwie na jakiejś imprezie etc. Nie ciągnie mnie do tego bo jak nie mam to poprostu nie biorę i już. W każdym razie nie czuję się uzależniony i wśród wszystkich moich kumpli którzy zażywają tabakę panuje ogólne przekonanie że tabaka nie uzależnia oraz że nie jest szkodliwa. I takiej wersji będę się trzymał bo nie widzę przeciwwskazań do jej wciągania i nie znam osoby której w jakimś stopniu by ona zaszkodziła.

Pozdro!
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Ja palę kiedy zechcę. Nie mam uzależnienia. Papieros na tydzień, raz częściej, raz rzadziej. Różnie.
 

SKAdek

Active member
Rejestracja
Cze 16, 2006
Postów
32
Buchów
1
P, mam dokładnie to samo, a co do tabaczki to po wciągnięciu większej ilości miałem lekką fazke, niewiem co to była za odmiana, ale wiem tylko że wujas przywiuzł ze spływu na Ukrainie
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
ja wypowiem sie tylko tyle ze dobrze robi mi na katarek normlanie lek na katar
co to jakiegos filma czy przyjemnosci niewidze ale przeczyscza nosek dobrze bo kichasz czy jakas fazka wątpie raz z kumplem wiecej wciagnelismy to lekkie zmulenie organizmu moze troszke łzawiace oczy ale to nie zadna fazka pozdrooo
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
dla mnie branie tabaki nie ma innego celu z wyjatkim tego kichniecia sobie :D
ale oglnie to nie przepadam
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
ja piernicze nikotyna to nikotyna i niewiazne w jakiej formie!!tak samo sie dostaje do krwioobiegu...!tylko ze z papierosami jest troche inaczej sie uzaleznic bo inaczej sie to przyjmuje!proste...
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
durielek napisał:
ja piernicze nikotyna to nikotyna i niewiazne w jakiej formie!

wszyscy doszukują się ukrytych właściwości halucynogennych tabaki. uroki ćpuńskiego forum.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Tabake trzeba na prawdę lubić i właśnie nie traktować jej jak środka odurzającego bo tak nie działa.. (pomijam skrajne przypadki wciągnięcia dużych ilości na raz które powodują przymułkę i nic więcej) raczej może coś jak orzeźwienie? albo dostarczanie organizmowi nikotyny w innej postaci. Jeśli spodziewasz się po niej pobudzenia coś jak po kawie to tabaka jest dla Ciebie. Yh.. sam znam kolesia który myślał, że znalazł tani sposób na urobienie się jak nie podziałało przyniósł mi 5 pudełek No99 jeszcze mi zostały dwa ;).
 
D

delete

Guest
Najlepsza tabaka jest na kaszubach wiem co pisze bo mieszkam w pomorskim na kaszubach
Moj dziadek wcaga tabake ma tego pełno raz za***a..... troszke mu.
Z kumplami sie nawciagalismy.... nos zapchany gardło gryzie masakra ale dobre na katar

:flower:

[ Dodano: 2006-08-10, 13:17 ]
http://www.otabace.pl/index.php?go=tabaka&b=6
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół