nasiona marihuany

Tajemniczy Ogród By Cybuch

Wyszukiwarka Forumowa:

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
11 Czerwca.

normal_1%7E1.jpg
[/url][/IMG]

normal_2%7E1.jpg
[/url][/IMG]

normal_3%7E1.jpg
[/url][/IMG]

Kwitnace auto blueberry
normal_4%7E1.jpg
[/url][/IMG]

1%7E2.jpg


2%7E2.jpg
 
Ostatnia edycja:

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
Czas już je przesadzić z tych kubków.
Łodygi tych młodszych powinieneś podsypać ziemią, ale ogólnie to przesadź je w coś normalnego i dopiero podsyp od góry.

Dzięki za podpowiedz kotwica.Nie wiem czy dobrze zrobiłem dajac na spodzie doniczki kawałki papieru z gazety na te dziurki,żeby ziemia w doniczce dłużej trzymała wode.
Nie wiem skąd ten pomysł :sunny:

ps.Biohumus możecie lać nawet do młodych roślinek. Ten mit został już dawno obalony. Niektórzy leją po połowie, a nawet całą butelkę nie rozcieńczonego na wierzch, całkiem młodych plantów ;) Nie polecam jednak robić tego początkującym osobom.

powodzenia
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Czas już je przesadzić z tych kubków.
Łodygi tych młodszych powinieneś podsypać ziemią, ale ogólnie to przesadź je w coś normalnego i dopiero podsyp od góry.


Nie wiem skąd ten pomysł :sunny:

ps.Biohumus możecie lać nawet do młodych roślinek. Ten mit został już dawno obalony. Niektórzy leją po połowie, a nawet całą butelkę nie rozcieńczonego na wierzch, całkiem młodych plantów ;) Nie polecam jednak robić tego początkującym osobom.

powodzenia
Dzisiaj wszystkie roślinki idą na spoty,więc nie ma co przesadzać do większych doniczek.20l Ziemi +dolmit+ziemia ze spota.Dzisiaj odrazu po przesadzeniu dostaną kompiel Asahi SL.Co do biohumusa to leje co drugie podlewanie w stosunku 4 nakretki na 1 litr wody i jak do tej pory nie zauwazyłem żadnych przeciwzkazań.Rosna ładnie a niektóre juz pokazały cipeczki ;)
 

GrubyKonus

Well-known member
Rejestracja
Maj 27, 2011
Postów
314
Buchów
0
No, no ladnie rosna <lol> Oby tak dalej, piatka i z fartem
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
9
Buchów
0
Super out! Widzę, że masz niezłego farta z roślinkami, życzę powodzenia i zapewniam, że będziemy tutaj zaglądać.
Zapraszam również do nas, konstruktywny opie**** nam się przyda,
Pozdr,:spalony:
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Dzieki chłopaki za słowa otuchy:) Dzisiaj sie okazało że 4 na 10 pasionów są męszczakami,ku**a przeciez kupywałem feminized:/ Dp Strasznie leci w hu*a. 2 dni temu spryskałem Asahi SL i odrazu wszystkie krzaczki sie okresliły.Możliwe,że przez Asahi zmieniły płeć?
 
G

Gość

Guest
chyba zglupiales. ja nie wiem, zastanow sie czy to w ogol sa passiony;p
akashi na pewno nie powoduje zmiany plci;)
ogolnie lecisz dobrze zakop te mini kubeczki z 10-20cm pod ziemie a dolne odrosty przytnij korzenie nadrobia cala sprawe za Ciebie i sciagniesz plon jak z 10 krzaczkow^^
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Autoblueberry rośnie w siłe ;D
Zdj_638.jpg


1%7E3.jpg


1%7E4.jpg
 
Ostatnia edycja:

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Upload spota nr 1... 7 meskich roslin passion1 na 10 feminized z DP.Dzisiaj wyrwałem 3 ostatnie samce.Nigdy w życiu nie kupie juz nasionek u tego bredera:/ Zdjecia najlepszych roslinek na mojim spocie nr 1

normal_2%7E3.jpg
[/url][/IMG]

1%7E5.jpg


4%7E2.jpg


3%7E2.jpg


6%7E1.jpg


Passion1 feminized z dp
5%7E1.jpg


8.jpg


Całość
7%7E0.jpg
 

yhyhyhy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2011
Postów
91
Buchów
0
albo mam male doswiadczenie ale widze chu*a na 3 zdjeciu od dolu !!
 
L

LikeMaster

Guest
to sa jajca na pewno to widac przeciez ... wyrwij go bo wszystkie Ci zapyli ziomek heh pozdro
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
moje blueberry spadło i sie połamało w poł. Nie wiem czy jeszcze sie oplaca je przytrzymywać przy życiu. Nigdzie na forum nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Narazie jest podparte patyczkiem i stoji prosto. Zregeneruje sie roślinka sama,czy mam jej jakoś pomudz. Prosze o pomoc.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół