nasiona marihuany

Tajemniczy Ogród By Cybuch

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Nie wywalaj , mozesz podeprzec czyms i podwiazac czy cos moze sie zrosnie , pokaz foto:spalony: Reszta plantow ladnie rosna . Nigdy nie kupywalem pestek z DP i chyba nie kupie :jaraczz:
 
G

Gość

Guest
masz za***istego spota mam nadzieję,że bezprzypałowego i będzie ci służyć wiele lat. rośliny też niczego sobie oby ci wszystko doszło bez pleśni.interesuje mnie też sytuacja z blubery i złamaną łodygą bo dziś zdarzyło mi się to samo przy przesadzaniu, złapałem za dół łodygi i jjeeeb no ale i tak zakopałem ją w ziemi . zdaj mi proszę relacje czy chcesz jej jakoś "pomudż" czy coś może i ja spróbuję...gdzieś na forum czytałem aby takie złamanie obwinąć folią aluminiową ale jak to się ma do prawdy i efektów to ni chu*a nie wiem.powodzenia.elo
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Złamanie zaklejiłem plastrem ,aby usztywnić i podparłem patyczkiem. Jak narazie jest ok. W sobote robie upa po 3 tygodniowej przerwie. Rośliny po ostatnim upie dostały asahi sl 1ml/L i biohumusa 5nakretek na litr. Sam jestem ciekaw jak to wszystko wygląda.
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Spot nr 1

Nawozy:Biohumus forte,Asahi SL (weg)
Ziemia:Uniwersalna + dolmit 15l pod rośline+ ziemia ze spota.
Bez treningu.

1%7E6.jpg


2%7E4.jpg



4%7E3.jpg


6%7E2.jpg


9.jpg


3%7E3.jpg


5%7E2.jpg


8%7E0.jpg


7%7E1.jpg


9.jpg


10.jpg


11.jpg



Spot nr2 znajduje sie w kukurydzy 2 pasiony.
Ziemia uniwersalana +dolmit.
25l na rośline.
Nawozy : biohumus forte,asahi sl.
Trening:fim
12.jpg



13.jpg


Blueberry troche po przejsciach,ale powoli dochodzi ;D

14.jpg


15.jpg


16.jpg


17.jpg


19.jpg


18.jpg
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Za***isty ogródek i zdrowe krzaki łap bucha należy się ,z fartem do końca.
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
oj bedzie co ogladac na wrzesien :-D
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Niekture rośliny pokazują pojedyńcze włoski na szczytach i zastanawiam sie czy lac jescze biohumus,czy zmienić diete na PK. do 200 zł coś dobrego na flo dostane? Jkieś PK i bostera?Nie wiem co wybrać tyle tego jest w ofertach...
 

qawaz

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
124
Buchów
0
Nie wiem czy czytales ale ostatnio zlapali kolesia co uprawial w kukurydzy tak wiec uwazaj na siebie <peace>
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Mam zamiar kupić burze kwiatow na wczese flo + zestawik pk 13/14 + Canna boost + nawoz koncowy ripen. Dadzą rade na tej dietce na flo?
 
D

delete

Guest
Jeśli chodzi Ci o burze kwiatow z substrala, to dzis wyczytalem ze nie bardzo go polecaja, oczywiście kazdy ma swoje zdanie. Mam rośki w podobnej fazie i tez mam podobna rozkminke :) Ja chyba bardziej skieruje sie ku cannaboost + planton k i ripen faza końcowa. Oczywiście tez sie dopiero ucze wiec jeśli moze sie wypowiedzieć ktoś z bardziej zaawansowanych rolnikow to prosze o rady. Pozdrawiam kolego i z Fartem do końca życze!
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Jeśli chodzi o nawozy z gornej połki to w tym temacie jestem mało rozgarnięty.Nigdy nie kopowałem i nie stosowałem.Duzo czytam,ale wiadomo kazdy ma inne zdanie.Z tego co wywnioskowałem ten zestawik ,może być dobry,ale do konca nie wiem.Chciałbym ,aby jakis advenced sie wypowiedział co do tego zestawu i cz moge to łączyć z Substralem bo odp na to pytanie raczej nie znajde na forum.
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
Kup sobie Canna-Terra Flores do tego Canna Boost i Ripen.
Nie mieszaj z Substralem po co Ci to ;).

Możesz dać dodatkowo pałeczki na kwitnienie.
I np. do tego dodać nawozy organiczne jeżeli rzadko odwiedzasz spota.
Substancje organiczne wolniej się uwalniają.

powodzenia
 
Ostatnia edycja:

qawaz

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
124
Buchów
0
Dawaj UP'a pewnie juz podrosly sporo <lol>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół