nasiona marihuany

Tajemniczy Ogród By Cybuch

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Przyjemne dla oka te foto listka z robaczkiem ;) grrrrubych pałek życze kolego. I oby złodziejskie szumowiny omijały z daleka twoje spoty! pozdro!
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Teraz,tylko prosić o 7dni słoneczka i dzień opadów i tak do konca października. Wtedy wszyscy by pewnie byli zadowoleni;D Powiem wam,że w tym roku wszyscy powinni mieć obfite plony. To jest moj 6 out i po jednej roślinie poznałem w ktorym roku ganja będzie dobrze owocować. Np ta roślinka w danym roku wydała owoce to maria dała ogromny plon. Roślinka nie wydała owoców wtedy był bardzo słaby plon. W tym roku ma za***iste owoce,wiec plon bedzie kozak.
 

pamela

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2009
Postów
81
Buchów
3
masz na mysli ogorki ,bo mi w tym roku ogromne rosna
 

Ibracadabra

Well-known member
Rejestracja
Sie 29, 2010
Postów
70
Buchów
0
Mały UP.Dzisiaj roślinki dostały pierwszy raz planton K.Easy Sativa w pierwszej fazie kwitnienia a reszta plantów dopiero zaczyna pokazywać cipeczki:D
22 samice myśle,ze 1 kg osiagne.Nawozy na flo canny juz zamowione;)
Myśle że z dobrymi nawozami możesz się miło zdziwić ;)
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Dzisiaj ganda została spryskana asahi + 1/5 łyżeczki plantonu k+ doglebowo 1 łyzeczka plantonu na 1,5l wody,czyli dostał full opór wszystkiego ;D.Coś tam powoli sie tworzy zobaczcie sami ;)

1%7E10.jpg


2%7E8.jpg


3%7E6.jpg


4%7E6.jpg
 
G

Gość

Guest
Czemu pozwalasz mrówkom hodować mszyce na twojej roślince? :D
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Hehe ;D z tego co zauważyłem ta mszyca wogule nie szkodzi roślince. A nie mam sumienia tego zabić,bo kocham przyrode ;D Może dlatego ślimaki nie o***ały mi plantów. Mam pyt.dlaczego włoski młodych cipeczek na czubkach brązowieją? Za dużo P?lub K?
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
Rozpie**** te kur***wo (mrówki/mszyce) póki nie jest zapózno !

Peace !
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
to jest wiadome,ze taka kolej żeczy,ale takie patent zauważyłem u jednej roślinki. Reszta norma
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
no jak zaczeły juz kwitnąć ??ile masz tam godzin slonca bo wysokawe są:spalony:
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Powiem ci że ten pp x af Dopiero pokazał progres:/ Nie wiem czy to dojdzie...Powiem ci,że nieduzo tego słońca tam jest ok 8 godzin,ale nie jestem pewny.Rosną dobrze bo regularnie dostają diete.Easy sativa juz za***iscie kwitnie passiony też.Może dzisiaj zrobie pełny up bo ta ostatnia fota z 4 dni temu.he a najlepsze jest to że jak miała 3m zrobiłem jej fima ;D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół