nasiona marihuany

Tak Wczweśnie widać płeć?

Wyszukiwarka Forumowa:

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
znam przypadek jak kumepl kumplowi także z piaskownicy wsadził kose w żebra.. poszło o dziewczyne wiec to różnie bywa :).

Masz powiem Ci dorodnych samców.. wycinaj, jak już kwiatki Ci si epojawiły tzn. jaja pękły pyłek wysypuje się, oby Ci nie zapyliło. Coś jest dziwnego w tym roku na out. mnóstwo ludzi narzeka, że samce kwitną tak wcześnie i że samice także kurde za wcześnie.. ocb? albo mi się tylko wydaje :).

Nie masz czasem pestek od Siyo ??? od niego wszystko mi pozakwitało a żeby było śmieszniej wszystko to prawie samce i tylko jedna samica na chyba 14 pestek :pl: mam wyjątkowego pecha. Ale makumba wyszła niezła! :) Dzisiaj męczę ostatniego samca.. obdzieram z pyłku i kosz.
 

BMS

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2006
Postów
87
Buchów
0
Nie to nasionka od kolegi z mojej dzielnicy. Tawmte wcześniejsze foty już troche stare sa . Wyrywam samców ile wlezie jutro ide wyrwe
 
J

Jazzmad

Guest
a co to za odmiana jest ?
a i nie wyrywaj ich zawsze mozesz makumbe sobie zrobic :)
 

BMS

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2006
Postów
87
Buchów
0
a odmiana to niewiem kolegi se spytam to napissze bo to on zalatwiał nasiona

[ Dodano: 2006-06-11, 11:14 ]
A makumby nie zrobie bo te samce sie za szybko otwieraja i nawet na mokumbe sa za słabe....
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
BMS napisał:
i nawet na mokumbe sa za słabe....

A ty myślisz, że z czego większość ludzi robi macoombe?? z męskich roślin
 

BMS

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2006
Postów
87
Buchów
0
Wiem ze makumbe robi sie z samców ale te jakos sa słabe chyba ....
A w tym miejscu co mialem tak dużo roślin to troche przeniose gdzie ś indziej...

[ Dodano: 2006-06-13, 21:55 ]
prazeniosęłm 3 samców takiech już większych ja wiem jak od ziemi do lydki przyjmą sie gdzieś indiej?? jutro przenosze jeszcze 3 i po jutrze też 3
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół