nasiona marihuany

Tak Wczweśnie widać płeć?

Wyszukiwarka Forumowa:

BMS

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2006
Postów
87
Buchów
0
3 maja wsadziłem wykiełkowane nasiona do ziemi dziś jest prawie koniec maja a na moich roślinach już widać samców! czy to możliwe w tak szybkim czasie ? Spróbuje skombinowac fotki roślin.
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Moze w zwiazku z pogoda... a co za nia idzie malym natezeniem i krotkim czasem swiecenia sloneczka roslince sie po***alo. Albo po prostu ma to w genach. Ale zakwitnac to ci nie zakwitnie. Chyba ze obojena fotoperiodycznie.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
niektóre rośliny pokazują płeć tak wcześnie ale nie zakwitają, gdzies na forum już była o tym mowa. Najwyżej będziesz miał wcześniej.. malućkie plonki :)
 

BMS

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2006
Postów
87
Buchów
0
Q***a to troche lipa ! Myslałem ze to taka odmiana tylko a to jakaś ch**ówka. Poczekam jeszcze ze 2 tyg i powycinam samców.

[ Dodano: 2006-06-01, 07:06 ]
http://img441.imageshack.us/my.php?image=dsc013766em.jpg
to jest ta właśnie roślinka
http://img209.imageshack.us/my.php?image=***ane1mj.jpg
A to jeszcze jedna fota.
Czy to nie wyglada wam na samce ??
 
S

SZALONY KNOB

Guest
Mi też easy sativa pokazała płeć już tydzień mam preflovery
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
nie przejmujcie sie, nie zakwitną! to nie są LR fotooobojętne. Zakwitną dopiero kiedy foto osiągnie 12/12 nie wcześniej.

Samców póki są niewielkie możecie przesadzić daleko od samic i potem zrobić z nich makumbe dobrze kopnie :).

W ogóle to możecie ze 2-3 kwiaty zapylić będziecie mieć pestki na następny sezon albo wymienicie na coś na IN i w Zimie Box :).
 

Sys

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
89
Buchów
1
Mi zakwitly juz 20 kwietnia a teraz dalem je na wieksze swiatelko to juz tylko w gore i odgalezienia rosnie ,samiczka juz jest .
 

BMS

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2006
Postów
87
Buchów
0
Ostatnio poszedłem na pole i wyrwałem 48 samców ! Widać już nawet kilka samic bo maja włoski
 

BMS

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2006
Postów
87
Buchów
0
Wiesz w tym roku nastawiłe sie na wiekszą plantacje. A nasieona mam do kolegi . Razem z 3 kumplami mamy to pole.Ile az tego będzie palenia :tongue: :queen: :king: :flower: :pr:
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
mi sie płec pokazała pod doniec kwietnia a rosliny zasadziłem na pocżatku kwiatnia
 

BMS

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2006
Postów
87
Buchów
0
A mam jeszcze jedno pytanko. Na polu miałek jeszcze kilka samców i zauważyłem że tak ze 2 jaja na krzaku już sie otworzyły i myły takie jagby kwiatki.Mogło by mi to coś już zapylić?
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
BMS napisał:
Wiesz w tym roku nastawiłe sie na wiekszą plantacje. A nasieona mam do kolegi . Razem z 3 kumplami mamy to pole.Ile az tego będzie palenia :tongue: :queen: :king: :flower: :pr:

jedna nieodpowiednia osoba i po plantacji :silent:
 

BMS

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2006
Postów
87
Buchów
0
NIema opcii ! Razem z kumplami sie wychowalismy w jednej piaskownicy i znaja sie też na tym.a przedłużyć to też nie przedłuza
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół