nasiona marihuany

Taki mały pomysł na ciekawą lampę

Wyszukiwarka Forumowa:

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Witam,

może najpierw kilka słów wstępu: po ostatniej lekturze o lampach diodowych i ich WYSOKICH KOSZTACH wpadłem na taki tyci pomyślik:

216.jpg


Proszę was o wypowiedzenie się na ten temat

PS. Małe niedociągnięcie w rysunku, powinno być wyjście żarówki 220V i do zasilacza dla diod. Da sie to załatwić jedną wtyczką więc problemu nie ma. Piszcie jakie wady i zalety zauważacie i jakieś propozycje. Może jak będą zainteresowani wyprodukuję kilka sztuk, ot tk bo nie mam co robić ;]
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Prosiłem o odpowiedź nie na temat roboty z diodami tylko na temat samej lampy, to ja mam zamiar (jeśli zostaną uznane za użytkowników za dobre) robić takie lampy. Jeśli ktoś wyrazi zainteresowanie to w przeciągu (może) miesiąca zrobię kilka sztuk...
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Kiedyś na H była dyskusja o diodach do uprawy. Nie nadają się. Zbiory są mizerne i słabe.
 
P

predator

Guest
Ja mam HPSa ale mógłbym spróbować z tymi diodami może jedna sztuka za free dla mnie :) Zobaczymy jak sie sprawdzi to zapłace za lampe a jak niee to oddam.
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
eee. :joker: :joker: 1st.seed chyba żartujesz?????? Wiesz ile kosztuje tyle diod???? Co ja niby mam wkładać kase na ciebie i czekać aż łaskawie po 7 misiącach powiesz mi że do dupy i oddasz?? Jeżeli będę chciał testu czy dobrze działa to sam zrobię. Mmm sleja ja czytałem ten topic na hyperrealu i wyniki były całkiem calkiem. Może coś przegapiłem...
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Wnioski były takie, że towaru wychodziło bardzo mało w porównaniu nawet do świetlówek i trafka była słaba.
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
No to dzięki bo tego jakoś nie doczytałem, no tak tylko powierzchownie... ale jesli mimo wszystko ktoś chce wyrazić podobne opinie lub inne temat jest otwarty...
 
P

predator

Guest
przeciesz HPS ma zamało niebieskiego światła może styknie z 40 niebieskich diod i bedzie za***iste palenie
Chyba tak zrobie ale przy następnej uprawie
 
B

blesius

Guest
jakbym miał pewnośc że to działa i cena byłaby rozsądna pisałbym się na zakup :p
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
blesius, To nie będzie działało. LEDy mają strasznie jałowe światło i na dobitke efektywność idzie w parzez poborem mocy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół