nasiona marihuany

Taki tam foliak

Wyszukiwarka Forumowa:

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
Jak wrócę do domu za jakieś 50 minut to postaram się wyjaśnić konkretnie jakie mam ku temu pomysłowi powody.
Proszę o cierpliwość.
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Kolego z tym zapachem, jak będą kwitnąć to lepiej jak byś coś zrobił.
Masz rację że do 9 roślin prawie nic ci nie grozi, ale tylko za pierwszym razem. Jeżeli puźniej zatrzymają cie z roślinami lub towarem to już będziesz karany, a w aktualnej sytuacji politycznej (brexit), możesz być deportowany. Więc jeśli planujesz zostać tu dłużej to pomyśl o tym.
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
Dobra to sprawa wygląda tak:
1. Rośliny ni chu*a się nie zmieszczą w namiocie.
2. Ludzie w uk raportują że już teraz pleśń im wpie****a automaty.
3. Od samego początku miałem obawy że zapach mnie sprzeda.

Obecnie wygląda to tak:
Namiot stoi przy ścianie i z tego powodu słoneczko świeci na nie tylko od góry i z jednej strony, naturalnie rośiny się przystosowały i wszystkie potencjalne topy lgna w jedna stronę, od strony ściany roślina jest ,,łysawa,,




Plan jest taki że przeniosę rośliny do growboxa, zrobię im konkretne lst i zarzucę siatkę na scroga.
Opryskam sashi i zostawię na około 10 dni na wegu.
nastepnie podleję jakimś pk czy inną burzą kwiatów i przełączę na 12/12.

Teraz pytania:
Co myślicie ogólnie?
Jakiego rozmiaru oczka w sietce na scrog?
Czy ktoś ma doświadczenie z gięciem takich ,,starych,, roślin?
pozdro i z góry dzięki za wkład w ten temat.

---------- Post Zaktualizowany 07:03 ---------- Data pierwszego postu 06:43 ----------

no elo ktoś cos?
 
Ostatnia edycja:

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Jeśli chodzi o LST to bez problemu zrobisz . Stopniowo się nagina . Nic im nie będzie .

Co do siatki to czytałem że od 5 do 7 cm oczka powinny być . Może ktoś ci doradzi co już trenował na siatce
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Pamiętaj żeby robić lst przed podlaniem, bo łodygi są mniej łamliwe. Jeśli lst nie wystarczy to łam je. Jeśli nie wiesz jak umiejętnie łamać to poszukaj w haszopedi.
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
no elo, kogo witam kogo goszczę!?
nie ma co za duzo opowiadać, rosliny maja się całkiem dobrze:






Najdorodniejsza zaświeciła jedną czerwoną łodyga na najmłodzym szczycie ale na tym etapie to azot podam jej dolistnie i po przełożeniu do namiotu pod lampy i tak nie bedzie im juz potrzebny.
Automaty dostały lst i coś tam rosną ale nie jestem z nich zadowolony

Juz powol zacząłem je ,,Planować,, i powiazałem je drutem tak aby wszystkie potencjalne topy były wyciągniete w jedna strone:


A tak wygladaja plecy moich panien...


Tak jak mówiłem prawie łyso, teraz tylko poczekać az wróce z urlopu i zrobimy przenosiny pogniemy osiatkujemy i lecimy z flo.

Jednym zdaniem następny up ne z foliaka tylko z namiotu, zapraszam serdecznie.
 
Ostatnia edycja:

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
No hej, witammi o zdrowie pytam!
Dzisiaj jest taki pół-ubdate bo nawiedził mnie kurier z namiotem, za 135 fuńciaków przysłali mi wentylator wyciągający, filtr węglowy elastyczne rury wentylacyjne, opaski zaciskowe, tasmię ,,ameliniową,, i przedewszystkim grow tent 1,4mx1,4mx,2m:yeahh:











Kupiłem też w ch*j siatki na scrog, co mogę o niej napisać... plastiowa sztywna, mocna w ch*j...



Oczka mam w niej takie... da radę czy szukać innej póki czas?



Jutro albo po jutrze powinny przyjśc lampy więc niebawem obiecany ubdate po przeprowadzce.
Planowałem zakup cobów z alibaby ale pomyślałem sobie że nie zdążą przyjść zanim na dworze zrobi się 12/12 i ch*j strzeli mój skrzętny plan więc zamówiłem 4 sztuki VIPARSPECTRA 450W LED FULL SPECTRUM, według obliczeń z danych producenta powinny dać jeszcze w ch*j zapasu.
Ich prawdziwy pobór mocy 200W każda na wszystkich ledach odpalonych i prąd do nich bedzie mnie koszował około 70 funtów jeśli bede świecił 12/12 na taryfie nocnej przez 75 dni.

jakies propozycje, rady czy cos bo pokorę mam i chetnie sie douczę.


pozdro i do obiecanego upa!
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
jaki masz ten nowy wentylator i filtr? :D nie jestem expertem w scrogu ale jak na moje to troche male te oczka sa
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
Panie sonsiat wyciąg to Vents TT 200m3/h a filter to jakis Buddy. a o oczka juz się nie martw, za póżno... bo lampy pszyszły!




Same przenosiny to pestka... ale wez te kszaki uparte poustawiaj pod tą siatkę ty ustawiasz a one swoje normalnie szok.
najpier przygnoptłem siatą:


Potem wlazłem pod spód i bawiłem sie z 40 minut w ustawianie badylków.






Efekt końcowy wygląda dość zadowalająco:



Ale nie obeszło się bez ofiar, podczas planowania pod siatką ***ałem kilka głów, na szczeście to nie moja pierwsza roślina i wiem że w ciągu 2 tygodni wyrosną 2 na miejsce każdej straconej.

jedna roslina nie wytrzymała presji i strzeliła:



Ale myślę że nic jej nie bedzie i się z tego wyliże.
a tutaj mój ,,tunel techniczny,, z 2 litrowa butelką po pepsi dla skali.




Jak myslicie coś z tego będzie czy lepiej sie pakować i wypierdlać do Niemiec na ogórki?
 

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
Nie no będzie coś z tego!

Teraz wystarczy poczekać aż ruszą pomiędzy oczka siatki, a dałeś im jakiś oprysk ?
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
asahi + azot dolistnie, za 2 tygodnie zacznę im dawać bud candy a 2 tygodnie póżniej chcę juz z flo lecieć i zacząć lać P/K od canny plus bud candy.
 

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
asahi + azot dolistnie, za 2 tygodnie zacznę im dawać bud candy a 2 tygodnie póżniej chcę juz z flo lecieć i zacząć lać P/K od canny plus bud candy.

To dobrze jak dostały oprysk, po takim stresie wystrzelą :)

Ten Boost od Canny jest dobry w połączeniu z tym Pk13/14.
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
Ludzie chwala tego Bud Candy, a co ciekawe on jest organiczny a to dla mnie dośc ważne.
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
No dobra... lampy są w namiocie drugi dzień, naświetlanie 18/6.
po 3 godzinach od włączenia parametry wygladają tak:


Wszystko utrzymuje sie w normie przy zamknietym namiecie, wilgotniśc jeszcze troche spadnie bo wczoraj narozlewałem troszkę i wiadomo ze paruje.

Plan jest taki:
1. Poczekać az wystawię łby przez oczka siatki co zajmie około 10 dni.
2. załapac trytytkami poziom i dać im 2 dni vega więcej.
3. Przełączyć na 12/12
4 ?????
5 Profit?
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
Mały up:

Setup skompletowany, dołozyłem 2 wietraki mieszajace, miedzy lampy a kontakt wpiełem czasówkę.
wietraki sa małe zasilane z usb (tak, kupiłem specjalne gniazdko 220v >>>usb)
Wiatraki mieszają dobrze bo temperatura skoczyła do 28 stopni i nie wyglada żeby coś sie miało w tej kwestii zmienic.
Kurier przynósł mi buteleczke 250 Bud candy.
Niby swiece im dopiero drugi dzień a wygląda na to że roslinki juz dobrze wiedzą co robic i niczym Polska powstaja z kolan xd.
Wyglada na to że ten weg nie bedzie musiał trwać tak długo jak myślałem...

pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół