nasiona marihuany

Taki tam foliak

Wyszukiwarka Forumowa:

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
Zachęcony przez kolegę z tematu który założyłem w dziale szklarnia... Zakładam fotorelacjon z UK.
Wilgoć tu jak ch*j a ja się w foliaka bawię.
Na wstępie powiem wprost że nie boję się na swojej posesji takich cyrków robić bo prawo tu jest bardziej pobłażliwe i do 9 roślin to tylko mandat i konfiskata ,,narkotykuf,, baz wpisu do akt.
Moi sąsiedzi to emeryci, a moje podwórze jest odcięte od świata z każdej strony przez wysoki mur i posesję sąsiadów.

W foliaku mam 3 razy Chesse x? Tak nie wiem co to dokładnie sadzonki darowane przez znajomka, nie wiem nawet czy to reg czy fem.
2 razy Autoultimate fem od DutchPassion.
2 razy BigDevil AutoXXL fem
I 1 Big Bud fem który skiełkował po prawie miesiącu(!) Więc nie wiąże z nim jakichś wielkich nadziei.
Prawie 2 tygnie temu wyglądało to tak:
displayimage.php
[/url][/IMG]

Te niby Cheese siedzą w 40 litrowych koszach na ciuchy z powierconym dnem.
Automaty i BigBud siedzą w wiadrach o których producent pisze że 13 litrów... a na moje oko 10 mają.
Podłoże to mieszanka ziemi ogrodowej (tutaj mówią na to top soil) I włókna kokosowego w stosunku 7 do 3 o PH w okolicach 6,5 do 7


displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Tak wyglądało to kilka dni temu, jako że te 3 Niby Cheese to pełnosezon to u***ałem im stożki wzrostu. Wiecie żeby się w pod tym foliakiem zmieściły...
displayimage.php
[/url][/IMG]

Nie wiem czy to fim czy toping czy jak tam wy spece na to wołacie... Ale po zabiegu i podlaniu mineralnym nawozem po kilku dniach to wygląda tak:
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Nie wiem czy sobie wkręcam czy nie ale wydaje mi się że utworzyło się kilka nowych topów które rwą się do słoneczka.

Maleństwa mają być gotowe w około 70 dni i teraz tak się prezentują:
displayimage.php
[/url][/IMG]
Ten z ciemniejszą ziemią to ten BigBud co ch*j na niego kładę bo wyszedł z ziemi dosłownie wczoraj, wiecie jak po 3 tygodniu na wacie nie ruszył to tak na odpie**** wrzuciłem go do wiaderka z ziemią gdzie włókna jest może z 10%... Co ma być to będzie.
W sumie to na tyle... Upy będę robił co 2 tygodnie, jak będzie mi się nudziło to co tydzień się zdarzyć może taki up.
Wszelkie rady mile widziane, jak dobrze ten temat poleci to na jesień pod LED'ami będę nak***iał więc jakieś info o dobrych i nienajdroższych ledach też możecie zapodać.
No to z góry dziękuję za porady i informacje o ledach a za błędy ortograficzne przepraszam... i do zobaczenia za 2 tygnie.
Btw redaguje to na telefonie więc wpis będzie pewnie 10 razy edytowany żeby pozbyć się autokorekty i literówek.
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 66767

Guest
Ładnie,czysto,przejrzyście.Widać że roślinki zdrowe więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia i obfitych:harvest:pozdro<peace>
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
Dzięki, wszyscy razem zobaczymy czy z tego pieca chleb będzie.
Jedyna rzecz jaka mnie trapi to ostatnie 5 tygodni... Wiesz smród kwitnących krzaków i pleśń czającą się wszędzie... Ale o to będę się martwił za 2 miechy... No i trochę mi szkoda że mikoryzy nie zaszczepiłem... Ale jestem dobrej myśli.
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
Do*** im azotu i witaminki.
Ładnie serem będzie pachnieć u ciebie i sąsiadów.
Powo
 
L

Lord of Bhang

Guest
Good luck job you will have a lot of smoke to smoke I will peek troszke po angielsku;)
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
Update

Ok, tak jak obiecałem update po 2 tygodniach.
Krzaczory coś tam rosno, ale one w wrześniu dopiero bedo kwitnąć więc mają sporo czasu.









Jak dla mnie bomba, widać efekty u***ania stożka wzrostu, teraz każda z nich ma 2 -3 szczyty główne.
Jak narazie dalej leje im tylko mineralny na weg i spryskałem pestycydem przeznaczonym do roślin owocowych i ozdobnych z krótkim okresem rozpadu. Szkód dużych nie było ale wk***iało mnie że coś jest podgryza.

Są też automaty:

Niby rosną ale jak na ponad miesięczne to powinny być dużo większe... Wyglądają na zdrowe... Oprócz jednej.
Ziemią ta sama, podlewane tak samo, wszystko to samo... Ale coś się jej nie podoba...


Jakieś pomysły co jej dolega?

No to bonus, zbliżenie na szczyty:





To by było na tyle... Konstruktywna krytyka mile widziana.
Jakieś zastrzeżenia? Pomysły?
Pozdrowienia z jukeja, up za 2 tygnie, do zobaczenia.
 

kolter

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2012
Postów
108
Buchów
9
Ładnie to wygląda :) Sam mam 2 automaty na gardenie, ale stoją pod chmurką ;) Polecam zasiać dużo maciejki gdzieś obok, wieczorem super maskuje zapach :)

PS. Jakie miasto? :)
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Dolega jej to, że jest mutantem albo jakaś inna chimera. Znamiona ma symetryczne. A czy mi się wydaje czy na drugim piętrze z jednej strony jest liść trójpalczasty, a z drugiej jedno?
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
Tak, to mutanty są bez dwóch zdań. Proszę oto zbliżenie na mutanty:







Obydwa mutanty to BigDevilXXL od akseeds które wybrałem sobie jako gratis do zamówienia na thcthc . c o m
Górne piętra wyglądają ok, aczkolwiek jak na zdjęciach widać drugie pary liści to totalna anomalia, dobre oko masz kolego, dałbym ci bucha jakbym wiedział jak.
A wracając do tematu to nie wiedziałem że takie mutacje mają taki wpływ że potrafią zmienić fizjologię rośliny.

---------- Post Zaktualizowany 19:47 ---------- Data pierwszego postu 19:39 ----------

Dzięki za hint z maciejką, obsieje posesję.
 
Ostatnia edycja:

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
To prawda, zostało im jeszcze ponad miesiąc do kwitnienia a już mają tylko około 30 cm luzu od sufitu... może będę zmuszony podnieść namiot na palach albo wykopać doły na doniczki... Sam nie wiem.
 
R

ruski wentylator

Guest
to chyba jeden z najmniejszych problemów-wkopac czy podnieść namiot

na razie ladnie

zdrowia i powodzenia
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
Teraz na serio, to zastanawiam się czy jak zrobię te LED'y, to nie czy aby nie przenieść roślin do grow tematu 1.4x1.4 m,
zgiąć je w pół potem opryskać asahi i zaj***ć siatkę na scroga, zostawić na 10 dni na wegu, a potem przełączyć na 12/12 podlać pk ...
Zminimalizował bym ryzyko pleśni a po takim treningu to by i chyba plon by był większy...
Co myślicie?
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Ja bym zostawil tak jak jest a po sezonie zrobił bym drugi rzut w growBoxie. Ale to twoja decyzja
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół