nasiona marihuany

Tam na końcu drogi mlecznej...

  • Autor wątku Usunięty 79633
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 79633

Guest
Ze ściętego S6/af od @deuter wyszło około 90g pachnącego palonka, mocą nie powala, ale ilość pleśni też nie jest duża, pewnie dlatego że topy dosyć luźne. Zapach raczej cytrusowy. Reszta roślin została już ścięta, ale się suszy i ze ścinki będzie oddzielny up.


@woddborsuk
Następny auto white russian @deuter
Tutaj sample pobrane tydzień wcześniej były kiepskie, natomiast produkt końcowy mimo że zaatakowany przez pleśń to jest bardzo dobry. Topki zbite, moc typowa dla miejskich "skunów". Waga wskazała 38g mimo ogromnego odpadu. Bardzo miło mnie zaskoczyła ta odmiana, mimo kiepskiego startu, przypadkowego topingu wyrosła na bardzo dobrą roślinę. W przyszłym roku muszę spróbować wysadzić ją wcześniej.


Niebawem zrobię większego upa z przedostatniej ścinki, którą zrobię na dniach.
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Bardzo żałuję, że nie podpisałbym auto white russian i auto amnesia haze od deutera u siebie, teraz mógłbym wydawać o nich opinie.
Na pewno obie te odmiany bardzo nietypowe jak na auto i zmierzające w kierunku półauto z bardzo dobrym plonem i od wrzucenia do wody pestek do plonu jakieś 130 dni.
 
U

Usunięty 79633

Guest
U mnie siedzial około 120 dni. Na spota trafił pod koniec czerwca, a kielkowany pewnie na początku. Zrobiłem mu topping, bo myślałem że to sezon, mimo to urósł na jakieś 1.6m+donica. Myślę że trzebaby lepszy czas dla tych pestek znaleźć i można wycisnąć kilka razy więcej niż ja, mają potencjał. Z tym że sampla jak brałem to był słaby, dopiero jak scinalem z powodu pleśni to moc była odpowiednia. Jakby wysadzić na początku sezonu i odpowiednio zadbać to taki typ automatów, które żyją 4 miesiące jest na nasz klimat wręcz idealny. Trzeba by z nim zacząć w maju.
 
U

Usunięty 79633

Guest
Spot Olszyny
Ostatni widok jak rosną razem, najpierw scielem szczyty rumcajzów, resztę zostawiłem na ściankę razem z fastami. Z racji nadchodzących mrozów zabrałem Fasty od @BabciaGanja.pl do zaprzyjaźnionego boxa, gdzie zaczną kwitnąć, bo na podwórku im szans nie daje. Niestety z automatów od Babci jeden nie spleśniały i wyrósł ładnie, lecz plon marny, z racji z byt późnego wysiewu.

Automat od @BabciaGanja.pl


Red purps @deuter doszedł, ale topy słabe, więcej trymu niż to warte - poszedł w hasz

Og x RP @Rumcajz

Big bud fv @panpestka.pl

Nepal Malawi @deuter - zostawiłem ją do końca miesiąca

Grupowe:

Fasty critical skunk big seednbank

Fast od @BabciaGanja.pl trafił do zaprzyjaźnionego boxa - brak oznak kwitnienia, za późny wysiew.

J/w

Autos, zbyt późno dla niego..

Big Princessa Auto XL @BabciaGanja.pl

Og to @Rumcajz

Outdoor mix @deuter zaatakowany przez pleśń, to co uratowane poszło na hasz...




Reszta roślin została ścięta 12 dni później z powodu mrozów i zrobiłem z niej haszyk, jedynie Malawi zostawiłem na dłużej, do 27 października, ale jeszcze dosycha i wynik podam w podsumowaniu.









Spot krzaki:
Tutaj mało zdjęć zrobiłem, ale sciełem najpierw crossy od Saula i deutera, Fasty zostawiłem na koniec i jak pisałem wcześniej, poszły w większości na hasz.
Fasty od babci poszły tak jak pisałem do zaprzyjaźnionego boxa żeby nie poszły na zmarnowanie.
Fast S6/AF od @deuter część szczytów wcześniej ścięta.

Ultra early love x easy skunk @Saul

Po prawej Fast Tropicana Glue od @GanjaFarmer.pl

Jak wyżej tylko kilka dni później

Tutaj popkorn z s6


Obraz nędzy i rozpaczy :) u mnie jakoś zimniej było niż u reszty, planty oberwały po liściach tak, że się nie podniosły :)
 
U

Usunięty 79633

Guest
Podsumowanie:

OG x RP @Rumcajz


S6/AF @deuter (zbite feno)



UEL x LemOG @Saul



UEL x ES @Saul



Chyba na jednej focie wpadł bobek z pleszką, teraz przy wrzucaniu zdjęć wyhaczylem.

Wyniki:
OGxRP - 340g
S6 - 240g
UEL x LemOG - 130g
UEL x ES -121g
Fasty + to co zostawiłem - 130g
Automat 5g
Haszyk - 53g

Do tego dochodzi kopiec, który wrzucałem gdzieś na forum - 130g

No i wcześniej zebrane automaty z podsumowania - 400g
Do tego w między czasie zebrane:
auto white russian - 38g
auto green poison xl - 15g
Razem daje to
1602g

Do tego dojdzie Nepal Malawi, która dosycha.
Pewnie o czymś zapomniałem i czegoś nie napisalem, ale jestem zadowolony z sezonu. Nauczyłem się bardzo dużo. Sezon zakończyłem szczęśliwie i oby tak dalej. Dziękuję wszystkim moim sponsorom: @deuter @Rumcajz @Saul @Gnomesgarden.ie @panpestka.pl @GanjaFarmer.pl @BZK
Jeżeli o kimś zapomniałem to przepraszam. Przyszły sezon jak zwykle będzie grubiej :)
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,113
Odznaki
7
Rumcajziki bardzo ładne, reszta też :D elegancko, że udało się bez przypału doprowadzić to do końca :) Polecam się do "współpracy" na przyszłe sezony i oby z fartem! :D
 
U

Usunięty 79633

Guest
12 grudnia... Trochę późno, ale lepiej późno niż później...
Druga część podsumowania.
Na placu boju została Nepal-Malawi od deutera. Mróz jej dał w kość, nie zdąrzyła się rozwinąć jak powinna, ale mimo wszystko dała 70g suszu.



Czyli 1602 + 70 = 1672g Plan minimum został wykonany, także w przyszłym roku ponownie próbuje swoich sił.

Odnoszę wrażenie że polifoska się nie rozpuściła, bo na taką ilość nawozu powinno to lepiej puchnąć, albo palić krzaki.
W przyszłym roku, w automatach polifoskę będę mieszać od razu z ziemią przy sadzeniu, a w sezonach w połowie lipca topdressing robić. Chyba że zmienię nawóz na kwitnienie na coś organicznego i szybciej przyswajalnego.
Po za tym planuje na wiosnę zakamuflować lepiej spoty, nasadzić jakiś chwastów.
Zauważyłem też że trzebaby chyba outdoory przerabiać na haszyk. U mnie większość pacjentów preferuje indoory, a na haszyk każdy się kusi. Połowa outdoora zalega w beczce pod ziemią, ale dopiero zaczynają się święta i wzmożony ruch, więc jeszcze wszystko przed nami.

Kilka fotek spota olszyny jak go opuszczałem:

Kopiec z całą glebą ze spota, mogłem go przykryć, nie pomyślałem...





Do zobaczenia w 2022! Powodzenia i z fartem!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół