nasiona marihuany

Tani stymulator wzrostu i plonowania- Asahi

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 61288

Guest
Witam, mam parę pytań co do tego Asahi Sl. Czy mogę nim pryskać roślinę już 9-cio dniową? Oraz co ile ją pryskać i czy tylko na wegu? Czytałem też, że niektórzy na flo też to stosują. Z góry dzięki :)
 

SmerfX

Member
Rejestracja
Lip 7, 2015
Postów
5
Buchów
0
Witam, mam parę pytań co do tego Asahi Sl. Czy mogę nim pryskać roślinę już 9-cio dniową? Oraz co ile ją pryskać i czy tylko na wegu? Czytałem też, że niektórzy na flo też to stosują. Z góry dzięki :)
Za wcześnie. Daj jej wyrobić przynajmniej 2 partie liści właściwych (info z ulotki - pomidory ). We wczesnym flo raczej ujdzie, potem nie...

Teraz pytanie odemnie: jak dużo pryskać i co z resztą roztworu? Czyżby można było bez przypału całość wypryskać bez obaw? Proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.
 

Haszysz

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2007
Postów
109
Buchów
14
SmerfX odpowiedzi na twoje pytania juz sa mieszczone w odopwiednim temacie.. ja pryskam co 10-14 dni zazwyczaj zaczynam dopiero po przesadzeniu do ziemi( pelnosezonowek ok 20 dzien zycia) chyba ze stanie sie cos niedobrego jak np. zlamanie lodygi to wtedy odrazu, reszta roztowru z tego co pamietam na ulotce pisza ze do 3 dni to jeszcze mozna uzyc pozniej traci swa wartosc... nastepnym razem poszukaj odpowiedzi na swoje pytania bo naprawde znajdzie sie tu prawie wszystko <peace>
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
Siemka zakupilem asahi sl i mam takie pytanie pisza ze mozna podac we wczesnym flo moje panny to automaty i maja po miesiacu od 3 dni zaczely pokazywac bobki. Zrobic oprysk czy lepie nie??
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Robiłem oprysk z Asahi na AF'ach w ok. 8-14 dniu kwitnięcia, nie zauważyłem negatywnych skutków, a pozytywnych całkiem sporo.
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
Oki podziekowal juteo rano przy wyloczonej lampie zrobie prysk jak mowia 1ml na 1l wody pozdrawiam
 

2112

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2012
Postów
317
Buchów
0
Możesz użyć dwukrotnej dawki. Dla rolników jest to nieopłacalne- efekty są mniejsze niż koszt środka, ale w naszych uprawach każdy gram ekstra jest ważny.
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
To fakt na poczatek dalem 4.5 ml na 400 ml wody dopiero zaczynam z przygoda growera wiec wole sie dopytac hehe
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Możesz użyć dwukrotnej dawki. Dla rolników jest to nieopłacalne- efekty są mniejsze niż koszt środka, ale w naszych uprawach każdy gram ekstra jest ważny.

Ale są też pewne granice, po przekroczeniu których nie daje większych efektów, niż maksymalna dawka. Między innymi dlatego nie daje się go więcej niż 3 razy.
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Ale są też pewne granice, po przekroczeniu których nie daje większych efektów, niż maksymalna dawka. Między innymi dlatego nie daje się go więcej niż 3 razy.

A jaka jest dawka maksymalna i jaka zalecana, bo u mnie nic nie jest napisane?
A czy asahi przeterminowane o rok mozna jeszcze stosowac?
Dzieki!
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
A jaka jest dawka maksymalna i jaka zalecana, bo u mnie nic nie jest napisane?
A czy asahi przeterminowane o rok mozna jeszcze stosowac?
Dzieki!

Zalecana przez haszyszową brać 1-2ml/L, czyli średnio 1,5ml. Generalnie producent dawki podaje w jakiej ilości na hektar danej uprawy (np. 0,5L/ha). Według zaleceń producenta w czasie całej uprawy powinno stosować się od 1 do 3 razy. Raczej nie powinno wyrządzić szkód, jeśli jest przeterminowane. Już gdzieś takie pytanie widziałem tutaj i ktoś inny chyba odpowiedział tej osobie, że używał przeterminowanego i było ok.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
A ja polecam SUPERPLON K od firmy Target, uratował roślinę na flow i ładne efekty daje podczas stresu na wegu. Liście po nim dosłownie stają jak ku**s po viagrze :D
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Ja od siebie dodam asahi sl albo tytanit w miarę to idzie za 1l 60-80 zł to nie dużo
 

pestkowa

Well-known member
Rejestracja
Sty 27, 2016
Postów
104
Buchów
0
Po co kupować litr?
Asahi zalecana dawka to 1ml na litr wody, u mnie bodajże 5ml asahi kosztuje 7-8zl
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół