nasiona marihuany

Taniutkie nasionka na prube

Wyszukiwarka Forumowa:
G

golota23

Guest
Witam, czy znacie ktos sklep lub prywatnie mozecie mi sprzedac tanie nasiona ganji ?
chcem na prube zobaczyc czy o tej porze roku w foliaku mi cos wyrosnie, a wole nie ryzykwoac 10 nasionami po 80 złoty :| chodzi mi chodzby o samosie, jakas typowa ganja ze po spaleniu oczywiscie cos odczuc :] pozdrawiam
dawid1610@o2.pl
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...nie do konca rozumie o co ci chodzi...w foliaku?tzn w szklarni? napisz wiecej jak chesz uprawiac...
 
G

golota23

Guest
No w foliaku, to jak szklarnia tylko nie ze szkla a z foli :]
Nawet moge i w domu w doniczce prubować ale tam bedzie cipelej myśle
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Ogólnie polecam poczytanie troszq na temat chodowli...
Niewiem czy taki "foliak" to dobra opcja bna nadciągajace chłody. Jelsi bedzie tam powyzej 20* to moze to i ok pomysl... no ale sadze ze rpzydalo by sie tak czy siak jeszcze jakies dodatkowe oświetlenie jesli masz mozliwość podpięcia czegoś tam.
Jelsi bedziesz pakował coś do tego foliaka, to poszukaj najlepiej odmiany out, jesli zdecydujesz si ena chodowle w domku, to odmiana in, plus zadbaj o jakiegos boxa.
Poprzegladaj forum, poczytaj FAQ i powodzenia!
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
A ja radze przez zime zebrac doswiadczenie teoretyczne kupic nawozy, ziemie nasiona itp. i dopiero na wiosne sadzic. Gowno Ci przyjdzie z sadzenia o tej porze... ale po co ja to pisz jak na moim parapecie stoi roslinka 2,5 tygodniowa :p

Ja na out na 2006 tez pod foliakiem bede hodowal. Ale nie w zime. Chyba, ze zalozyc lampe 400W.
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
i ten foliak bedzie widoczny z kosmosu w zimowe wieczory :wink:
 
G

golota23

Guest
hehe dzieki ogolnie :] ale jakas bym s eteraz zasadzil roslinke, jedna na parapecie, droga w tym foliaku, teraz chodiz o nasionka :> macie ktos jakies taniutkie \tak na prube kilka :>
wole wlasnie nie ryzywkao jakis ze sklepu za 40 zł :] tylko wole jakies samosiew czy cos no zobaczyc jak to bedzie :]
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Niestety samosieji nie posiadam... mam kilka nasion LR i Sweet Roxana x Durban silver star ale niestety one beda wykorzystane wszystkie. W karmie na ptakow znajdz albo idz na jakis rynek ze zbozem lub cos i tam kup kilo. I zasadz... na parapecie Ci wyrosnie... mi rosnie spoko. Bedzie gietka i watla ale rosnac bedzie.
 
G

golota23

Guest
To mam isc do zwyklego sklepu np zeologicznego i poprosic o pokarm dla ptaków ? heh
moze ma to jakąś specjalną nazwe ? bp pewno w pokarmie to beda jakies rozne rzeczy pomieszane to niebede ich dzielil na nasiona ganji :>
jescze jak by ktos mial jakies propozycje to prosze pisac, bo samosiewy to tez pewno nawet nic niepoczuje po spaleniu ?

[ Dodano: 2005-09-22, 15:16 ]
Podaj moze mi nazwa pokarmu w ktorym znajde najwiecej konopi i jakiejs najlepszej heh, i wogole czy uda mi sie rozpoznac te nasionka :| mialem doczynienie z nimi ale wole byc pewny podczas wybierania tysiaca pestek, gdybym zasadzil w doniczce to trzeba je zakoipywac ? lub nad rzeka jesli teraz zasieje to czy wzrosna jescze ? poprubuje kilkoma sbosobami tylko msuze znac sczegoly z tym pokarmem dla ptakow
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nie znam nazwy karmy. Mam chomika nie ptaszka :p

Kupilem kiedys karme bo z tylu bylo napisane konopie ale nie znalazlem tam nasion konopii.

Proby zasiania na out nie maja prawa zakonczyc sie powodzeniem. Najwyzej na parapecie zasadz. Ale nigdzie indziej.

Wiem, ze trzeba sie nauczyc konopie hodowac. Trzeba doisc do tego wyczucia. Wbrew pozorom nie jest to latwe. Latwo przenawozic i wogole. Ja mialem ta okazje by zaczynac na prawdziwych nasionach. A to zupelnie co innego niz siejki.
 
Z

ZioM

Guest
Ja bym ci proponowal jezeli chcesz wychodowac za***ista SIEJE kup sobie karme dla papug chyba w kazdej znajduja sie nasionka konopi PRZEMYSLOWEJ :lol: i posadz se na parapecie ja juz mam na parapecie 4 tyg roslinke i nie jest z nia źle :)
 

mietek

Member
Rejestracja
Lis 14, 2005
Postów
16
Buchów
0
nie ma sensu. Ja tak zrobiłem i potem żałowałem bo rośliny były niestabilne i ogólnie chujpwe. Teraz mam porządniejsze z dutchpassion trochę drożej ale dostałem 10 gratis.
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
heheh

[ Dodano: 2006-03-10, 14:29 ]
outside of detox
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół