Targi konopne cannabizz warsaw 2017

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer.pl

New member
Rejestracja
Paź 28, 2012
Postów
4
Buchów
0
Cannabizz Warsaw 2017 to I Międzynarodowe Targi Konopne w Polsce, które odbędą się 29.09 – 1.10. 2017 w Warszawie w Centrum Targowym przy ul. Marsa to wydarzenie, które na pewno będzie stanowić ciekawe rozpoczęcie sezonu tegorocznych targów konopnych.

Podczas Targów, na powierzchni 10.000 m2, zaprezentują się producenci: nasion, systemów do uprawy outdoor i indoor, nawozów, odzieży, kosmetyków, olejów CBD, żywności, napojów a nawet materiałów budowlanych z konopi. Odwiedzający będą mieć także niepowtarzalną okazję spróbować wielu produktów pochodzenia konopnego, ale także w ramach konferencji towarzyszącym targom poszerzyć swoją wiedzę na temat konopi.

Będzie o czym posłuchać ponieważ konopie to roślina wszechstronna, która może być wykorzystana nie tylko w medycynie, ale również przemyśle, budownictwie i wielu innych dziedzinach życia. Z ciekawostek organizatorzy planują pokaz „budowlany” z użyciem betonu z konopi.

Wykłady i seminaria poprowadzone zostaną przez lekarzy i specjalistów z branży konopnej.

Relacje z targów można będzie znaleźć na naszym kanale youtube. Jako nieliczni mamy dostęp do stoisk jeszcze przed otwarciem. Będziecie mogli obejrzeć każde stoisko bardzo dokładnie.

więcej info: www.cannabizz.pl
 Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w Growbox.pl i Growseed.pl na wszystko!

Góra Dół