nasiona marihuany

Td silent 160/100+ Filtr węglowy

Wyszukiwarka Forumowa:

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,595
Odznaki
5
Witam, ostatnio zauważyłem że mój wen słabo zaczyna ciągnąć powietrze otworem pasywnym i zastanawiam się dlaczego. Sprawdzałem łączenia przewodów są szczelne. Czy filtr węglowy mógł się zapchać wilgocią? Jeśli tak to czy da radę przywrócić mu sprawność.
 

OtoPepe

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2021
Postów
238
Buchów
288
Odznaki
2
Ogólnie wiatrak ma ciężej przepchać powietrze z filtrem węglowym, może być też zakurzony na samych jak ja to mówię śmigłach. Sprawdź też czy lekko się obraca oczywiście odłączony, jeśli nie czujesz większych oporów czy niepokojących zgrzytów czy innych dźwięków, a ruch jest jednostajny to wszystko gra. Jeśli jednak nie to prawdopodobnie ma zużyte łożysko i tu pytanie czy opłaca Ci się go robić (o ile jest taka możliwość), czy może kibel i trzeba kupić nowy.
Edit. Sprawdź też czy nie zaciąga lewego powietrza.. czy ten wlot pasywny to jedyne miejsce gdzie wlatuje powietrze. Możesz też go zasłonić i zobaczyć czy mocno ściany boxa się schowają do środka, jeśli masz taki kupny z materiału
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,595
Odznaki
5
Wiatrak chodzi tak jak należy bo jest prawie nówka funkiel, bardziej to mi się wydaje że filtr się za***al kurzem i wilgocią bo chodzi bez filtra wstępnego, bo wcześniej cały się za***al i po praniu nic z niego nie zostało. Raczej tutaj bym szukał przyczyny. Może sprężonym powietrzem go przedmuchać ?. Nie będę ukrywał że na wegu był założony filtr z lenistwa bo nie chciało się go zdejmować.
 

OtoPepe

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2021
Postów
238
Buchów
288
Odznaki
2
To próbuj tym powietrzem może faktycznie coś się poprawi. Może wygrzej go na słońcu żeby ewentualna wilgoć wyparowała.. chyba gorzej nie będzie. Jak nie to nowy albo ten wkład wymienić i gitara
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół