nasiona marihuany

[Temat kolegi] Co się zmieści do tego boxa?

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Witam!
Temat dla kolegi, którey nie ma konta na forum ; ]

Koelga ma skrzynkę, i chce z niej zrobic boxa na 1 roslinkę (jak w którymś poradniku).

Co wejdzie do tej skrzynki oprócz LR? Mocny trening by był (LST, FIM). WW Da radę? Co byście polecali? I prosze nie pisać że box zamaly ;o więkrzego raczje nie będzie, chyba że ktoś ma takie skrzynki oddać ; ]

O to zdjęcie box'a ;)


5.jpg
 
S

sdfsdf

Guest
przy dobrym treningu to praktycznie kadza roslina sie zmiesci rezygnujac z wega i od razu zaczynajac foto 12/12
bedzie ciezko bo planta trzeba bedzuie wygiac ostro w bok bo 22cm na powierzchni to ciezko.. dobry trening i doswiadczenie i sprawa zalatwiona nawet z taka skrzyneczka ;)
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Czyli jednym słowem zręczy sog , przypuszczam że to wg. poradnika z hypcia . Pamiętaj o odpowiedniej odległości świtlówek od planta . Przy dobrym operowaniu plantami wyjdzie ci tania i ekonomiczna uprawa którą morzna szybko usunąć w wypadku najazdu psów
 
L

Lift

Guest
Ja na twoim miejscu poszedl bym do sklepu po karton !! Tak, tak !!
Karton dobra sprawa, ja mam kartonowego boxa. Choduje w kartonie od Chipsow, nie az taki maly (jak na karton od chipsow) szer 30cm, wys 75cm dl 33cm.
Sufit wykladasz papierkiem aluminiowym zeby ci lampa nie przypalila, sciany wyklejasz kartkami od drukarki (zeby swiatelko odbijalo) wkladasz roslinke i masz
 

zoyman

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2006
Postów
91
Buchów
0
Nie jest zle.. dobrego pomysła miales:)
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
po h*j ci wentylator do 2-3 roślin
 
R

Raz

Guest
gdzieś na forum był temat o uprawie w niemalże identycznym boxie
albo mi się coś przysniło
 
P

Pan Przypalony

Guest
Raz napisał:
gdzieś na forum był temat o uprawie w niemalże identycznym boxie

Sweet Bulldog założył taki temat na hyperrealu.

Ghonox, co do tej szafki, to można by było dostawić tam drugą taką samą skrzynkę, zyskasz (Twój znajomy) na powierzchni i nie będzie problemu z zamknięciem jej.
 
R

rasta

Guest
Pan Przypalony napisał:
Sweet Bulldog założył taki temat na hyperrealu.
tu też jest ten sam temat napisany przez sweet bulldog-a w kompendium.
 

germ

Active member
Rejestracja
Sie 8, 2006
Postów
27
Buchów
0
Ten Sweet Bulldog to istny macgajwer (czy jak to sie tam pisze:d) jak nie box z koszyka to z lodowki ;d Pozdro dla niego :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół