nasiona marihuany

Temat zapobiegawczy:D

Wyszukiwarka Forumowa:

F4rmerTHC

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2013
Postów
148
Buchów
0
Witam mam to was posbe :)
Mam box 120x120x200 hps 600w nie bede wstawil fotek na ktory wdzystko widac no ale wstawie mianowicie czy. Moimi panienkami jest wszystko oky ?

Mi sie wydaje albo mają lekko skrecone liście



Tutaj temp



Niestety wilgotnosci wam nie pokaze bo nie mam jak :/



I jak na zdj mam tutaj 3 pojemniki z wodą i ścirreczki , szmatki jk kto woli:p i obok taki wiatrak skierowny czesciowo na lampe a czeąciowo na panienki



Mile widziane rady i wgl ;)
Pozdrawiam;)
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Pierwsza rada to abyś zabrał termometr z doniczek i dał go w cień, w jakimś rogu np. bo temperatura będzie bardzo przekłamana. A tak to bym się nie przejmował. Choć proponował bym na twoim miejscu kupić nawilżacz powietrza. W boxie o takich wymiarach to Ci ściereczki za dużo nie dadzą. Podbijając wilgotność zmniejszysz temperaturę dodatkowo, a to na +.
No i z tą ziemią trochę dupy dałeś, zawsze staraj się sypać do równego z doniczką, bo później podlewając systematycznie i tak opada.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
No i z tą ziemią trochę dupy dałeś, zawsze staraj się sypać do równego z doniczką, bo później podlewając systematycznie i tak opada.

a jakby sobie podniosl lampe, roslinki by wyciagnelo i by sobie podsypal ziemia :D
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,602
Buchów
2,367
Odznaki
1
wiatraki masz czy tylko ten mieszający ? i daj znać jaka temperatura będzie jak przełożysz termometr bo 30 stopni to za dużo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół