nasiona marihuany

Temat zdrowotny :/

Wyszukiwarka Forumowa:
K

kurak

Guest
Witam!
Mam taki problem. Najczesciej pale z Classic Blunt i do tego celu uzywam mieszanki. Prosze mi powiedziec :) jak zrobic, zeby mnie w gardlo nie napie*******... Powiem jeszcze, ze najczesciej uzywam L&M Super Light (0,4) i nie pale na codzien papierosow.
Pozdrawiam
 
S

Sed

Guest
Witam!
Mam taki problem. Najczesciej pale z Classic Blunt i do tego celu uzywam mieszanki. Prosze mi powiedziec jak zrobic, zeby mnie w gardlo nie napie*******... Powiem jeszcze, ze najczesciej uzywam L&M Super Light (0,4) i nie pale na codzien papierosow.
Pozdrawiam
Pal czyste blanty bez domieszek tytoniu zreszto to zależy tez od zioła jedno poprostu szczypie w gardło a drugie nie.
 
K

kurak

Guest
Mialas racje. ch***wy stuff byl w gardlo piekl.wielkie dzieki i pozdrowienia
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Hehe wg mnie im lepszy tym bardziej po nim gardło napieprza choć nie zawsze to sie sprawdza :sunny:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Każde zioło wysusszone i zakonserwowane odpowiednio prawie wogóle nie dusi.
 
Z

Ziutek

Guest
Byczek napisał:
Hehe wg mnie im lepszy tym bardziej po nim gardło napieprza choć nie zawsze to sie sprawdza :sunny:

No nie dokładnie lepszy. Jak napieprza gardło to przeważnie jest mocniejsza masa, ale to nie dlatego, że zioło jest lepsze, ale dlatego że jest z róznymi świńskimi dodatkami. Dobre, czyste ziółko nie szczypie w gardło i ma super smak.
 
D

doli88

Guest
ooo taak.... to prawda..sam se robiłe rózne "experymenty"
domieszki i bez domieszek... lepsze te czyste, bez domieszek ...100%MJ
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół