nasiona marihuany

Temperatura dla grzybów

Wyszukiwarka Forumowa:

ZielonaLili

Active member
Rejestracja
Kwi 2, 2020
Postów
38
Buchów
0
Siema, czy temperatura coś około 25 max 30 zaszkodzi? Wiadomo optymalnie 22-25, ale mam do wyboru około 18 i wtedy spowolniony wzrost albo wrzucić do boxa gdzie temp zazwyczaj 28.
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
siema, możesz mieć problem. Do rozwoju grzybni po zaszczepieniu idealnie to ok 28-30C ale nie do wzrostu grzybków. Spróbuj... ale o wiele za dużo. Jak chcesz do boxa to wrzucić, światło za mocne ... daj se pudło na szafę albo w kąt pokoju, tyle światła wystarczy a temp pokojowa bedzie idealna pozdro
 

ZielonaLili

Active member
Rejestracja
Kwi 2, 2020
Postów
38
Buchów
0
Właśnie grzybnia zaszczepiona. Światło w boxie to nie problem bo mam miejsce gdzie jest prawie ciemno tylko właśnie tam ta temperatura max 30 dochodzi. Najwyżej tak jak mówisz wrzucę gdzieś na szafe tylko chłodnawo wydaje mi się i często wolno piny przez to wychodziły
 

ZenZone

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
71
Buchów
1
Przy wyzszej temp bedzie slabszy plon i zamiast np. 3 rzutow 2, przy nizszej beda wolniej szly..
Naprawde w boxie na dole masz 30?! oO to ile masz pod lampa?!?!
 

ZielonaLili

Active member
Rejestracja
Kwi 2, 2020
Postów
38
Buchów
0
Najwięcej +/- mam nad najwyższym szczytem 30. Nie wiem jak Ty ale ja pod lampą nie mierzę haha
 

ZenZone

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
71
Buchów
1
Najwięcej +/- mam nad najwyższym szczytem 30. Nie wiem jak Ty ale ja pod lampą nie mierzę haha

To zmierz tam gdzie bedziesz je trzymal.. to chyba oczywiste
"pod lampa" to dla mnie to samo co "nad najwyzszym szczytem" - jako ze 1szy pod lampa znajduje sie najwyzszy szczyt ;] (czasem jest to 30cm pod lampa, czasem 60cm pod lampa) chodzi nam o to samo..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół