nasiona marihuany

TEMPERATURA I KILKA PYTAŃ

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

ziiba1

Guest
Kod:
witam mam zamiar zasadzic sobie teraz 4 zenskie drzewa ale niestety mieszkam w starym budownictwie przy jakiej minimalnej temperaturze gana rosnie?
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
Napisz cos wiecej...czym bedziesz oswietlal, jaka odmiana itp....kazde swiatło wydaje neico ciepla...a temperatura minimalna to 10-15st mysle ale w takiej tempereaturze nie osiagniesz wiele i rosl bedzie wolno rosła...temperatura odpowiednia to w dzien - 26-30st a w nocy 18-20 st...pozdrawiam
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
lepiej zeby dawala go jak najmniej
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
wazne zeby zarowka była jak najblizej szczytow...a do tego trzeba miec dobra wentylacje...najlepiej wentylator wdmuchujacy ziemne powietrze pomiedzy szczytami a zarowka
 
M

MILKA

Guest
a jak ja chce dać energooszczędne to czytałem że muszą być 4 cm nad szczytem roślinki czy to prawda??
 
S

Sed

Guest
MILKA napisał:
a jak ja chce dać energooszczędne to czytałem że muszą być 4 cm nad szczytem roślinki czy to prawda??

Tak Tak musisz trzymać 5-10cm od szczytow tylko nie za blisko bo ci sie spalą :mrgreen:
 
D

damianek14

Guest
koyot napisał:
Napisz cos wiecej...czym bedziesz oswietlal, jaka odmiana itp....kazde swiatło wydaje neico ciepla...a temperatura minimalna to 10-15st mysle ale w takiej tempereaturze nie osiagniesz wiele i rosl bedzie wolno rosła...temperatura odpowiednia to w dzien - 26-30st a w nocy 18-20 st...pozdrawiam

witam mam pytanko a jezeli w dzien i w nocy bedzie temp. cos kolo 31-35 to beda jakie kutki uboczne ?? :cat:
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
damianek14 napisał:
koyot napisał:
Napisz cos wiecej...czym bedziesz oswietlal, jaka odmiana itp....kazde swiatło wydaje neico ciepla...a temperatura minimalna to 10-15st mysle ale w takiej tempereaturze nie osiagniesz wiele i rosl bedzie wolno rosła...temperatura odpowiednia to w dzien - 26-30st a w nocy 18-20 st...pozdrawiam

witam mam pytanko a jezeli w dzien i w nocy bedzie temp. cos kolo 31-35 to beda jakie kutki uboczne ?? :cat:

Optymalna temperatura przy dostarczaniu dodatkowego CO2 i dobrym oświetleniu to 30*C, przy 31-35 spowolni trochę wzrost, ale pewnie niezauważalnie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół