nasiona marihuany

Temperatura w środku box'a | Filtracja powietrza

Wyszukiwarka Forumowa:

ruski krecik

New member
Rejestracja
Lis 16, 2017
Postów
2
Buchów
0
Witam, przymierzam się do kupna namiociku - bs80 4brow (80x80x180). Chciałby urzyć lampek LED 9x30W po 3500lm. Moje pytanie jest nastepujące, czy to oświetlenie da rede utrzumać potrzebną temperaturę w środku ? Jeżeli nie, to w jaku sposób to ogarnąć ? Termostat ? Maty grzewcze ?

Kolejną sprawą jest wentylacja. Chcialem zakupić 3xCooltec Silent Fam 120 (7-12v, 1.2w, 107m3/h) z regulacją 7-12V. Na wylocie chciałbym zamontować jakiś filtr węglowy - ale jaki ? Może coś polecicie ? Czy to wystarczy ?

Pozdrawiam
Ruski Kret
 
M

mlodygru

Guest
Zadajesz pytanie czy da radę temp. ogarnąć... A jaka jest na zewnątrz boxa??
 
O

OdcieńZieleni

Guest
odkręć kaloryfer jak za zimno, a filtr taki kup, żeby nie śmierdziało po za boxem, ja mam prima klimy i nie narzekam
 

maniek80

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2017
Postów
91
Buchów
0
filtr węglowy ma duże opory powietrza i wentylator komputerowy wytwarza za małe ciśnienie aby zassać powietrze przez taki filtr. Musisz mieć wentylator kanałowy. Pod takiego box-a went. kanałowy 125mm styknie. Filtr tez kup 125mm i sklej razem z wentylatorem taśmą i będzie ok. Dodatkowo rura spiro 125mm... Jak box stoi w domu z normalną temp. ponad 20 stopni to spokojnie ogarniesz temp. grzejąc tymi lampami. A jak box będzie stał w piwnicy czy gdzieś gdzie jest chłodno to musisz tak czy siak dogrzewać czymś bo jak zgasisz swiatło to temp. bedzie drastycznie spadać a wilgotność rosnąć - idealne warunki dla pleśni.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół