nasiona marihuany

Temperatura w boxie

Wyszukiwarka Forumowa:

OmniMuX

New member
Rejestracja
Wrz 24, 2017
Postów
2
Buchów
0
Witam forumowiczów,
:jaraczz:

mam duży problem jakim jest temperatura w boxie, a raczej to że jej nie ma.
Box ma wymiary 60x60x120 a w nim słoneczko hps 150 W i stoi w miejscu gdzie w zime temperatura sięga 0 stopni. No innej opcji niestety nie ma. :pl::pl: Jak jeszcze (oprócz obicia styropianem i zastosowaniem HPS) można zwiększyć temperature, aby pomidorki rosły zdrowe i oblewały się żywicą ze szczęścia? :pr::pr:
 
K

kmwtwzq2

Guest
A jaka jest temperatura?
Można podpiąć grzałkę pod programator i wrzucić do wody w boxie. Woda będzie parować jednocześnie podnosząc temperature jak i wilgotność.
 

OmniMuX

New member
Rejestracja
Wrz 24, 2017
Postów
2
Buchów
0
No temperstura koło 10-13 stopni. O no z grzałką dobry pomysł, muszę obczaić :D Trochę to wyniesie żeby podnieść tyle stopni ??
 
K

kmwtwzq2

Guest
No temperstura koło 10-13 stopni. O no z grzałką dobry pomysł, muszę obczaić :D Trochę to wyniesie żeby podnieść tyle stopni

Metodą prób i błędów dojdziesz na pewno do oczekiwanego efektu.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
sadź tylko automaty świeć 20/4 i powinno być git ewentualnie 24 świeć :freak:
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Nie wiem jaka jest w tym boksie wentylacja. A co myślicie, żeby na zimę do boxa dać mocniejszą lampę 250w?
 

Raguuś

Member
Rejestracja
Paź 8, 2017
Postów
5
Buchów
0
A jak byś dał jakiś kaloryferek na prąd, wtedy w pomieszczeniu miał byś odpowiednia temperaturę.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
250w własnie jest na taką powierzchnie, tylko ze boxik niski ale Ty nie masz problemu z za wysoką temp. tylko za niską, zainwestuj w 250w
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Zrób pasywny wlot powietrza rurą przez cooltube, you know what i mean?

---------- Post Zaktualizowany 15:50 ---------- Data pierwszego postu 15:43 ----------

no i świeć 24/0, doniczki postaw na styropianie
 

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
Ja kiedyś używałem mat grzewczych do terrarium. Dawały radę, ale wysuszały ziemie i trzeba częściej podlewać.
 

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
box 60x60x140, a mocy nie pamiętam, ale to takie najtansze pod frazą "Reptile Heat Mats" na ebay
 
Rejestracja
Paź 5, 2017
Postów
9
Buchów
0
obecnie mam ten sam problem, ciężko mi utrzymać stała temp. i co chwilę musze pilnować bo idzie grubo ponad 30... jakieś pomysły ? skarpeta mokra juz leezy x2. + korki z woda.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół