nasiona marihuany

Termometr analogowy

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
Kupiłem termometry analogowe do tych swoich małych boxów za 5zł, i czy to jest możliwe że o 17 wczoraj przy 27 stopniach pokazywało 32 stopni i teraz rano przy 17 stopniach też pokazuję 32
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
A schowałeś go przed działaniem lampy? Pod jakimś kartonikiem itp?
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Właśnie przez takie głupie komentarze weteranów trzeba się zastanawiać czy siarczan magnezu to jest nawóz czy trucizna dla roślin
A przez Twoje teorie z dupy wzięte, inni młodzi growerzy mają namieszane w głowach. Nie wiesz po co sie chowa termometr przed swiatłem lampy? Po to żeby zmierzyć temperature powietrza w boxie, a nie temperature jaką daje światło lampy.
 

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
A przez Twoje teorie z dupy wzięte, inni młodzi growerzy mają namieszane w głowach. Nie wiesz po co sie chowa termometr przed swiatłem lampy? Po to żeby zmierzyć temperature powietrza w boxie, a nie temperature jaką daje światło lampy.
Sorry, myślałem że to jest kolejny żart. I tak przecież roślina nie jest pod przykryciem więc nagrzewa się tak samo jak termometr i pokazuje właściwą temperature dla krzaka.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Sorry, myślałem że to jest kolejny żart. I tak przecież roślina nie jest pod przykryciem więc nagrzewa się tak samo jak termometr i pokazuje właściwą temperature dla krzaka.

Myślałeś że to żart, ale to nie żart i co? Ty dalej swoje.

Roślina nie nagrzewa się tak samo jak twój termometr odsłonięty. Przeczytaj 100 razy to co napisał @Yebak, jak po tym czasie tego nie ogarniesz to przeczytaj następne 100 razy...
 
U

Usunięty 76657

Guest
Kupiłem termometry analogowe do tych swoich małych boxów za 5zł, i czy to jest możliwe że o 17 wczoraj przy 27 stopniach pokazywało 32 stopni i teraz rano przy 17 stopniach też pokazuję 32

32 stopnie to świetne warunki jeśli prawidłowo podlewasz, roślina więcej ciągnie wody więc uważaj z nawozami bo łatwo ją przypalić
nie słuchaj tych ........, jeśli pokazuje 32 to w boxie jest 32 - średnio bo zawsze na dole jest chłodniej niż przy lampie
moja rada chcesz się nauczyć pomidorowania kup książkę The Grow Book & Equipment Guide poszukaj gościa thegrowboss jeśli chcesz uprawiać topy jak kije do baseballa a nie pierdki jak 99% miłośników upraw
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Ja tam wolę pierdki, tzw. piłki golfowe, zamiast kijów. ?
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół