nasiona marihuany

terra incognita 2022 auto OS @panpestka.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Witam towarzyszów roli :)

Po zeszłorocznej porażce z outem, odrobinę lepiej przygotowany w tym sezonie powracam :) z pozyskanym nasieniem z OS organizowanym przez @panpestka.pl, serdecznie dziękuje :)



Spot
podmokłe nieużytki, dość dobrze nasłonecznione, spot delikatnie osłonięty niewielkimi drzewami

Podłoże
- podłoże na start to około 6 litrów na dołek przygotowane z ziemi pozostałej z upraw indoor, uszlachetnionej granulowanym nawozem organicznym i dolomitem,
- pod podłożem startowym, grunt macierzysty (torfy, czarnoziem) uszlachetniony granulowanym nawozem mineralnym i dolomitem,

Nawozy
- granulowany agrecol organiczny do pomidorów,
- granulowany BIOPON mineralny do pomidorów i papryk,
- asahi sl,
- dolomit,

Trening
brak

Ochrona

-SNACOL,
-brak zabezpieczeń przed zwierzętami,

Nasienie
2x Do-Si-Dos auto (PPC)
2x Wedding Cake auto (PPC)
2x Hand's of God auto (Slavic Seeds)

21.05 "przygotowanie dołków"
Trochę może późno przygotowane dołki ale w sumie samo podłoże startowe przygotowałem wcześniej, ziemia usypana na niewielkie kopce ze względu na podmokły teren

Po weekendowych manewrach ze spotem, w poniedziałek 23.05 pestki trafiły do wody, i z tego co pamiętam to do końca następnego dnia wszystkie puściły kły i trafiły do kubeczków 0,2l, następnie w piątek 27.05 mniej lub bardziej zaczęły się pojawiać na powierzchni, uśredniony 1 dzień weg liczę od 30.05.
Strainy od PPC ładnie idą od samego początku, gorzej HoG, póki co zamulają, mam nadzieję że natura ich pobudzi :)

06.06
dzień 8 "desant"



Jakość fot z desantu tragiczna, no ale desant przy zmroku, z oczywistych powodów flasha nie używam​
Hand's of God
Wedding Cake
Do-Si-Dos
Pozdro i z fartem załoga! Piona ;)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Stoik

Marichuanen Cowboy
Rejestracja
Kwi 2, 2022
Postów
186
Buchów
430
Odznaki
3
Fajna miejscówka, jak Nawłocie porosną to nic nie będzie widać.
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Siema,

Dzisiaj odwiedziłem kontrolnie spota żeby zobaczyć czy żyją po desancie, no i póki co wszystkie sześć sztuk żyje i rośnie w swoim tempie :)

Podsypałem snakolem bo już niewiele zostało, a już na jednym Wedding Cake ucztowały ślimaki, mogło by z tydzień wytrzymać bez opadów...:cautious:

16.06
dzień 18 "kontrol"


Hand's of God

Wedding Cake

Do-Si-Dos


Pozdro i z fartem załoga! Piona ;)
 

tombassa

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2022
Postów
653
Buchów
1,289
Odznaki
5
No i niech dziewczyny rosną.
wg mnie miedź lepsza od snacola bo jak popada to nie trzeba dosypywać.
Pozostaje życzyć dużo słońca na wegu i z fartem do końca.
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Siema,

Po miesiącu udało się w końcu odwiedzić spota, absolutny brak czasu ostatnio :cautious:

Ku mojemu zadowoleniu wszystkie krzaki rosną i w sumie jakby nie ślimaki to miałyby się całkiem dobrze, bo z miejscówką na podmokłym terenie to strzał w 10, patrząc na te upały które były ostatnio i znowu mają nadejść :)

Na spocie szybka wizyta jedynie to wykosiłem wkoło plantów bo zarosło że prawie nie było widać marihuany :) i podsypałem snakolem żeby ślimaki miały co jeść xD

Strainy od PPC kwitną tak myślę od około 2 tygodni :) te Hand'sy to jeden niedawno zaskoczył, na drugim jeszcze brak oznak kwitnienia także jakieś niestabilne emocjonalnie ? szara we wrześniu będzie ucztować na nich jak się nie wezmą w garść ☹️

17.07
dzień 49 "wizyta"





Hand's of God


Wedding Cake


Do-Si-Dos



reszta pomieszana ale głównie Wedding Cake i Do-Si-Dos










Pozdro i z fartem załoga! Piona ;)
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Siema,

Niestety kolejny sezon out z porażką :(

Pod koniec sierpnia odwiedziłem spota i to co zobaczyłem to pomyślałem że zajumane, ale nie, wszystkie krzaki położone i pogniłe :(

Szybka fotka i lota, bez większych oględzin ale w drodze powrotnej połączyłem wszystkie fakty i wysunąłem teorię że do porażki przyczyniła się dzika zwierzyna która urządziła sobie legowisko tuż po mojej ostatniej wizycie na której podkosiłem roślinność wkoło plantów :unsure:

Na środku fotki widać jak odbija szczyt od gleby :)


Pozdro i z fartem załoga! Piona
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,694
Odznaki
10
Następnym razem omijaj nawłocie. Wydzielają one jakąś substancję hamującą rozwój innej roślinności. Konopka na takim spocie rośnie wolniej, a jeszcze dziczyzna odpierdziela sobie sypialnie... Szkoda sezonu
 

Dushyczka

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2022
Postów
553
Buchów
2,274
Odznaki
2
Szkoda ich i Twojego czasu. Nie zazdroszczę..


Następnym razem omijaj nawłocie. Wydzielają one jakąś substancję hamującą rozwój innej roślinności. Konopka na takim spocie rośnie wolniej, a jeszcze dziczyzna odpierdziela sobie sypialnie... Szkoda sezonu
Te nawlocie szkodzą tylko roślinka w ziemi obok nich czy np. Jak jest krzaczek w doniczce obok też go hamuje?
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,694
Odznaki
10
W doniczce nie zaszkodzi. Wiem że ziemia spotowa ma jakieś badziewie które spowalnia wzrost wszystkiego innego. Nawłoć to roślina inwazyjna
 
Ostatnia edycja:

CaliforniaOrange

"Bo mój ulubiony kolor to zieleń"
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
341
Buchów
920
Na drugi raz jak będziesz robił outa zrob sobie 2-3 spoty w razie właśnie takiej sytuacji. Dodatkowo mozesz zbierać mocz w butelkach i porozkładać wokół krzaków. Ustawić tak żeby się nie wylewały i cały czas zapach będzie się wydzielał przez parowanie. Dzika zwierzyna nie lubi zapachu człowieka. Możesz również porozbijać jajka na spocie. To znowu jest jakaś obrona przed sarnami. Nie lubią zapachu surowych jajek
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,694
Odznaki
10
Ale dziki uwielbiają dla odmiany. Odpadki i gnijące mięso odstrasza roślinożerców, ale przyciąga padlinożerców...
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Generalnie liczę się od samego początku z tym że uprawa może zakończyć się niepowodzeniem, taki sport
Nigdy nie stosowałem i nie będę stosował żadnych zabezpieczeń przeciw zwierzynie żyjącej na danym terenie, związane jest to z tym że takie zabezpieczenia zrobione są z czegoś i to coś w razie niepowodzenia zostaję nie uprzątnięte, bo na moim przykładzie to w to miejsce za uja nie wrócę bo nie jestem na 100% przekonany czy to zrobiło jakieś zwierzę czy przypadkiem ktoś nie podeptał i nie zainstalował fotobudki gdzieś obok, a tak z czystym sumieniem (oprócz uśmierconych ślimaków ślimakolem) bez plonów mogę zakończyć sezon out'22
Więcej spotów, oczywiście, tylko trzeba mieć czas na takie manewry, kilkanaście lat temu tak się działało, teraz jeden mały spocik w zupełności wystarczy, czysto hobbistycznie, bez ciśnień, jest jeszcze in
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół