nasiona marihuany

Terrarystyka

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Ja to jednak wole zostać przy hodowli MJ przyznam sie że boje się węży i pająków(dużych) jak by mi ktoś owinoł takiego węża na szyji to chyba bym sie zerał ze strachu:D hahaha pozder:spalony:
 

mietekpalacz

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2010
Postów
340
Buchów
0
Ciekawi mnie Gekon Lamparci :D
Turecki trudny w hodowli ?

Jak pisałem - miałem tylko Tureckiego, który jest dosyć prosty w hodowli :) Potem dałem go ziomkowi na osiemnastkę, bo zawsze chciał mieć. Uciekł mu po jakimś czasie i z miesiąc żył w dziurze w ścianie, więc jest dosyć wytrzymały jaszczur z niego :)

I taka porada jakbyś się zdecydował, nie dawaj gekonowi żywego białego robaczka na ryby bo połykają je w całości i potem rzygają bo im się te robaczki w brzuchu wiercą :p
 

Noamek

Active member
Rejestracja
Maj 27, 2011
Postów
38
Buchów
0
Dużo tych rzeczy się hodowało :D
Lista zaczyna się od tych kupionych na początku:
Zbożówka 1.0
Python królewski młody 1.0
B.smithi 1.0 L10
A.geniculata 0.2 L9
Nhandu coloratovillosus 1.0 L7
Boa constrictor imperator 0.1
Python królewski dorosłe 1.1

Dosyć niedawno wszystko sprzedałem, w tej chwili części ekwipunku (np. kabel grzewczy i termostat) używam do hodowli różnego stuffu opisywanego tu na forum :D
 

Zavodnick

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2010
Postów
105
Buchów
0
P. Regalis - L7, A. geniculata - L 13, i jeszcze ten z Trynidadu -(po trawie zapomniałem jak sie ta samica nazywa, ale ma już 4 latka i jest za***ista), a tak w ogole to jestem w trakcie budowy boxa na dwie pokaźne roślinki)))),, Pozdrawiam wszystkich terraryustów ( i zwolenników hibernacji we wszechświecie)!!!
 

Zavodnick

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2010
Postów
105
Buchów
0
Interesuję się ktoś z forum pająkami , skorpionami ?


no jasne że tak!!! - tylko i wyłacznie ptaszniki ornamentowe - 'Poecitholeria' - regaslis,y formozy i inne indyjki - ..,, i ogólnie głównie nadrzewniaki jednak, bo naziemne jak dla mnie zbyt malo ruchliwe sOm !!!!
 

divinity221

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2011
Postów
99
Buchów
2
Kiedys hodowalem pajaczki, niestety musialem sprzedac, okolicznosci mnei zmusily.
Mialem A.geniculata L11 samiczke
B.Smithi L6
G.Rosea Red morph L7
i jeszcze jakies maluszki L3
 

PROteza

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2010
Postów
176
Buchów
0
u mnie jak narazie tylko ptaszniki , przymierzam sie do założenia akwarium holenderskiego , ale jak z kosztami i ile czasu dziennie pochłania obrządzenie ?

a z pajączków posiadam :

Ceratogyrus Darlingi l3

Nhandu Chromatus l7 / samiczka

Pterinochilus murinus usambara L6

Psalmopoeus irminia L8

Avicularia Versicolor L4

Stromatopelma calceatum L4

Poecilotheria formosa 4 DC


Chromatopelma Cyaneopubescens L6
 

The Zwierzak

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2011
Postów
193
Buchów
0
W takim razie jestem po***any ^^
O widzę, że jest tutaj troszkę terrarystycznej braci. To i ja się pochwalę, co mam. Same ptaszniki mam. Miałem trzy sztuki E. carpahicus, ale wszystkie mi popadały :(

Brachypelma albopilosum ok. 6,5 cm DC
Acanthoscurria geniculata L12
2x L. parahybana L8
Brachypelma smithi
Brachypelma vagans
Pterinochilus murinus ubarwienie "classic"
Stromatopelma calceatum
Psalmopoeus cambridgei
Tapinauchenius gigas
Tapinauchenius violaceus
Grammostola rosea ubarwienie "classic"
Nhandu chromaus
Nhandu coloratovillosus
Cyclosternum fasciatum
Hysterocrates sp. "crassipes"
Hysterocrates gigas
2x Heteroscodra maculata L2
9x Pterinochilus murinus ubarwienie "usambara" L2/3
15 x Acanthoscurria geniculata L 6/7

Pisałem z pamięci, więc prawdopodobnie mogłem nieświadomie pominac kilkoro z moich ośmionożnych dzieci. Nie pisałem stadiów w jakich są pajączki, gdyż tego nie pamiętam, jak odzyskam pendraka to uzupełnię posta.
Ma ktoś jakieś ciekawe maleństwa na sprzedaż?
Pozdro!

Ja nie za bardzo kumam, ani sie do tego przytulic ani wyjsc na spacer, poglaskac wziac nas kolana, jeszcze nawet rybki to ladnie wygladaja a tego to nawet znajomi by sie bali, siedzi w klatce i sie chowa a jak cos to ci reke u....... ;]

Widzisz, celem terraystyki jest obserwacja. To hobby dla ludzi leniwych, a zarazem ludzi z głową na karku i ciekawskich świata zwierząt . Jeśli chcesz się przytulac, wychodzic na dwór, zapinac etc. to kup sobie chomika albo białe myszki. Jednym z podstawowych problemów wielu ludzi jest patrzenie na terrarystyke poprzez pryzmat hodowli innych zwierząt typu pies czy szczury.
Pasjonaci wiedzą, co mam na myśli. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że terrarystyka to nie hobby, a choroba.
 
Ostatnia edycja:

Undertaker

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2012
Postów
66
Buchów
0
Czas odświeżyć temat bo coś pusto się zrobiło,czyżby było coraz mniej po***ów?:D
Samiczka A.Geniculata L10 ok 14 cm świeżo po wylince:

A tutaj samiec C.Fasciatum po ostatniej 11 wylince ok 3cm DC mały ale cóż większy nie będzie bo teraz aby mu dupy w głowie:D
 

Blaberus

Active member
Rejestracja
Sie 8, 2012
Postów
43
Buchów
0
u mnie nie jest zbyt bogato

z węży
Pantherophis guttatus anery
Boa constrictor orange tail
lampropeltis triangulum sinaloae

płaz tylko 1
Ceratophrys cranwelli

i pająki (same samice)
Grammostola pulchra
Lasiodora striatipes
Brachypelma albopilosum


dawniej było terrari aż się pułki uginały :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół