nasiona marihuany

test glukoza..

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

ziomeklol

Guest
Ello, mam takie pytanie czy zwykle badania na glukoze, krzywa cukrowa itp. mogą wykryć thc, bo dzisiaj z kolegami pociagnolem a za jakis tydzien bede mial badania w szpitalu na cukier!! prze prosba odpiszcie czekam :/
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Raczej nie... musieliby ci zrobic specjalstyczne badania. Na wszelki wypadek nie pal narazie.
 
Z

ziomeklol

Guest
... a co mam pić jeść jakieś warzywa?? sorry że sram w gacie ale to ważne..
 
P

pitt

Guest
beda szukac cukru a nie thc nic sie nie martw a jak juz załapiesz przypał to wal na nieswiadomke ze gdzies na dyskotece pociagnałes papierosa dziwnie smakował i oddałes kolesiowi wszystko dla ciebie.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
to jest badanie na glukoze a nie na thc...
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Albo powiedz ze szedłeś sobie przez park i zobaczyłeś zapalonego dziwnego białego papierosa podniosłeś go i powąchałeś niechcący wciagajac nsoem troche dymu i zaczales kaszlec po czym od razu go wywaliles i sie poplakales... :D
 
Z

Zielona Wierzba

Guest
Nie martw sie bedzie dobrze :D mojemu kumplowi robili juz takie testy ( ma jakies niedobory czy cos ) i nic mu nie wyszło a jara co tydzień regularnie :]
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
nie ma się co martwic ja miałem badania krwi, moczu i EKG a wcześniej 2 dni pod żad paliłem :) i nic nie wykryło :) wszystko miałem w normie zero skapy :] nie ma się co bać :queen: Pozdro :farao:
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
tez tak mialem 2 dni przed palilem przed testem na nerki :king: :king:
 

Maciek_1988

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2006
Postów
55
Buchów
2
Sorry za odświeżanie topicu sprzed prawie 2miechów ale też się chciałem pochwalić ;) Jestem cukrzykiem od listopada ubiegłego roku. W szpitalu skumalem się z pewnym ziomkiem i przypalaliśmy sobie to haka to skunka ;) Śmieszne bylo to, że ziomek leżał na zapalenie płuc ;) Moja najlepsze akcje w szpitalu to to, że 10min po rozkminieniu lopy musiałem iść do okulisty ;) A w spzitalu lezalem ponad miesiąc z czego 2 tygodnie przepalilem ;) Do dzisiaj z ziomkiem utrzymuje kontakt mimo, że jest z innego miasta... A i meritum Ganja pomaga mi utrzymywać cukry w normie ;)
 

Jamal

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
51
Buchów
0
wlasnie wrocilem ze szpitala
a na przepustce palilem 2sztu
po powrocie do szpitala patrze a tam babka mi ze skrzykawak i na badania krew :p
potem taki zestresowany siedze i pielegniarka wlazi i mowi ze badania sia wpozatku i ze ok :D:D:D:D co dzennie mi robili OB, Krzepniecie, Morfologie a wiec ludzie TE BADANIA NIE WYKRYJA THC
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Jak takie badanie mogą wykryć obecność THC jeżeli nie są one wykonywane pod tym kątem :) te zwykłe badania to tylko robią aby sprawdzić ilość krwinek itd.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół