nasiona marihuany

Test na obecność THC w moczu

Wyszukiwarka Forumowa:

Margines

New member
Rejestracja
Lis 27, 2021
Postów
3
Buchów
0
nie łatwo się pozbyć, bo THC jest rozpuszczone w tłuszczach w twoim ciele, wydziela się przede wszystkim w momencie gdy organizm sięga po zapasy energii; na logikę więc jakbyś zwiększył podaż cukru i tłuszczy tak aby tłuszcz zaczął się na nowo kumulować, to jego poziom we krwi i moczu powinien się zmniejszyć
Jak byś mógł tak w prostych słowach napisać co mam jeść i co robić żeby w tydzień maksymalnie zmniejszyć THC był bym bardzo wdzięczny bo to dla mnie bardzo ważne
 

herbowy

w kupie siła!
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
203
Buchów
184
Odznaki
2
wpie****aj na maxa by przez ten tydzień tyć!:LOL:
 

Margines

New member
Rejestracja
Lis 27, 2021
Postów
3
Buchów
0
nie łatwo się pozbyć, bo THC jest rozpuszczone w tłuszczach w twoim ciele, wydziela się przede wszystkim w momencie gdy organizm sięga po zapasy energii; na logikę więc jakbyś zwiększył podaż cukru i tłuszczy tak aby tłuszcz zaczął się na nowo kumulować, to jego poziom we krwi i moczu powinien się zmniejszyć
Jak byś mógł tak w prostych słowach napisać co mam jeść i co robić żeby w tydzień maksymalnie zmniejszyć THC był bym bardzo wdzięczny bo to dla mnie bardzo ważne
wpie****aj na maxa by przez ten tydzień tyć!:LOL:
Ooo i za***iście dzięki wielkie ?
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
Do czasu testu utrzymuj przez cały dzień odpowiedni poziom glukozy i dodatni bilans energetyczny. Co będziesz jadł to już w sumie wtórne ale najlepiej to co niezdrowe czyli tłuszcz + węglowodany. ;-)

Dzięki temu THC nie będzie się uwalniał z tkanki tłuszczowej. Dobre nawodnienie również pozwoli szybciej wypłukać metabolity. Daj znać jak poszło. :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół