nasiona marihuany

testy na mocz pomocy!!!!!!!!:(:(

Wyszukiwarka Forumowa:

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
elo ziomy mam pytanie. Stwarzam jka hu* mialem przypal z bakaniem palilem ktorys tam raz tylko ze jak ja zapale to jest rarytas zapalilem w sobote calka na 2 i mam sie spodziewac testow mysle ze zrobią mi te na mocz ile one 3maja sie w moczu i czym to zaltwic zeby nie wyrkylo w szybkim czasie ???:(:(
 

gez

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
56
Buchów
0
roznie, 3-10 dni to max, pij duzo wody i bierz witamine c w odpowiednich ilosciach.
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
czyli jest szansa ze nie wykryje a daje cos to ze wypije sobie ten sok cytrynowy taki koncentrat za chyba 1 zl ?? bo na krew to chyba nie ma bata zeby oczycscic ;/??
 

gez

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
56
Buchów
0
Nic nie da, slyszalem tez o metodach dosypywania do moczu kwasku cytrynowego ale nie wiem czy to dziala, w ostatecznosci to mozesz podmienic mocz ;)
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
tylko ze bedzie z tym problem jak bedzie za mna stała matka labo ojciec 3eba taka wersje brac pod uwage :(ale no nic jakos to bedzie ;) jestem dobrej mysli ze sie wyjasni na gupich rozmowach
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
123 ma racje pij dużo wody i duszo sikaj:D kup sobie witaminke C w tabletkach i bierz po 2 i do tego popijaj duzo wody a potem to wszystko wysikuj :p I tak ile wlezie to mocz powinien sie szybciej oczyścic, nie wiem czy calkowicie ale moze sie uda;) Życze powodzenia;)
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
dużo pij, to jest jedyny sposób a co do wcześniejszego pytania, to w krwi trzyma nawe 2mies.
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
zalezy jakiej doktor formy wyniku uzyje na testach
jak ma na formie napisane THC- np 30% to modl sie zeby mamie nie powiedzial
a jak nie ma tylkoo "Score" - 10/10 to ok

tylko ze jak jarales i idziesz do doktora ktory ma ta droga forme to mu nei wyjdzie Score 10/10 tylko tak 12/10 , to oznacza ze masz wyniki ponad norma i bedzie ci kazal badania powturzyc cos za 2 tygodnie :D
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
w labortorium krew oglądają pod mikroskopem i widzą wszystko: thc,glukoze itp.
ale na wyniku piszą tylko to co chciał lekarz
 
S

Sajko

Guest
witam jakie ilosci witaminy c w jakim czasie cza brac zeby pomoglo najlepiej jak moze na ten mocz ?
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Mozesz brac duzo. Witaminy C nie przedawkujesz:p bo organizm sam ją wydala. A jak juz lekarz wykrje thc to masz raczej prze***ane bo on to musi zgłosic na policje (powinien). Bo jak kiedys sie wyda ze o tym wiedział a nie dał cynka psom to on moze miec kłopoty. A po co lekarz miałby sie narazac dla kogos kogo nawet nie zna?!
 
P

predator

Guest
Jak idziesz na badanie krwi to ci nie wykryją. Na THC są specialne badania ale jak ci wykryja to masz LIPeeee :thumleft:
 

gez

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
56
Buchów
0
battleangel napisał:
Mozesz brac duzo. Witaminy C nie przedawkujesz:p bo organizm sam ją wydala. A jak juz lekarz wykrje thc to masz raczej prze***ane bo on to musi zgłosic na policje (powinien). Bo jak kiedys sie wyda ze o tym wiedział a nie dał cynka psom to on moze miec kłopoty. A po co lekarz miałby sie narazac dla kogos kogo nawet nie zna?!
ale mozesz miec po nadmiernej ilosci rozne niefajne dolegliwosci typu bole brzucha, wymioty itp.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
po nadmiernej ilosci wit. c jest sraka
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
gdzies czytalem ze zbyt duza ilosc witaminy C powoduje hiperwitaminozę. Hiperwitaminoza witaminy C nie jest czyms groznym. Sprzyja jednak powstawaniu kamieni nerkowych. Wiec jak chcecie kiedys miec cewnikowanie (takie nieprzyjemne badanie) na to ladujcie duze ilosci.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół