nasiona marihuany

thc a antybiotyki

Wyszukiwarka Forumowa:

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
mam takie pytanko czy :queen: moze spowodowac jakies komplikacje z antybiotykami jak np. alkohol???bo wlasnie wsuwam antybio a jutro/pojutrze bedzie pakiecik i jakos watpie zebym sie powstrzymal :king:
 
N

NaTaLcIa

Guest
hejka
ja jestem w trakcie przyjmowania antybiotyku i powiem ci ze jarałam i ziolo i hasz i nic mi nie jest :D a choroba juz dawno minęła :) Pozdro :*:*
 

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
no i gitara :cheers: jutro przechodze na cykl leczenia zielonego :cheers: :cheers:
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ale to zalezy o jaki antybiotyk chodzi bo jesli chodzi o antybiotyli w inhalatoze np na astme albo cos z płucami to komplikacje moga byc
 

MARIHUANUS

Active member
Rejestracja
Paź 24, 2006
Postów
44
Buchów
0
hehe teamcik zawsze pomaga wyjść z niedobrej choroby, ale za to jak sie bierze antybiotyki i wypije 2-3 piwka to K.O. jest =]
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
ale to zalezy o jaki antybiotyk chodzi bo jesli chodzi o antybiotyli w inhalatoze np na astme albo cos z płucami to komplikacje moga byc[/code]
kumpel byl w szpitalu bo ma astme tz normalnie palil zawsze ale chodzil przeziebiony a zimno bylo kilka dni i dusil sie itp wyladowal wszpitalu w ciezkim stanie zaraz jak wyszedl bral antybiotyki i od razu palilismy chod triche schizzu bylo sciagnal 3 chmury pytanie i jak>?? a on nastepne 3 chumry i wszystko jush bylo wiadome:)
 
A

aliano-87

Guest
NIC NIE SZKODZI mozesz jarac ogolnie ziolo to lek na choroby typu przeziebienie grypa zapalenie pluc ( zauwazcie jak katar ustaje po jaraniu lepiej sie oddycha itp.) ja tym sie zawsze lecze. Gorzej np. z bólem ostrym typu oparzenie , ból brzucha ( większe doznania bólu) PEACE
 

rastuch007

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2006
Postów
325
Buchów
0
mój kumpel jarał jak brał antybiootki po poerwszych 3 buchahch zrobilo mu sie goraco i strasznie duszno ale po 5 min przesz lo i jaral dalej:] wiec bez obaw
 

LastWord

Member
Rejestracja
Lip 20, 2006
Postów
6
Buchów
0
Właśnie nabyłem wyjątkowo nieprzyjemną anginę i zastanawiam się czy po zbufaniu się gardło będzie dokuczało jeszcze bardziej czy wręcz przeciwnie... jak myślicie?
 

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
mysle ze dym podrazni gardlo i bedzie bolalo bardziej...ale czego nie robi sie dla :queen:
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Polecam fajkę wodną. Dym łagodny, nie gryzie.
 

One Love

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2006
Postów
255
Buchów
0
aliano-87 napisał:
NIC NIE SZKODZI mozesz jarac ogolnie ziolo to lek na choroby typu przeziebienie grypa zapalenie pluc ( zauwazcie jak katar ustaje po jaraniu lepiej sie oddycha itp.) ja tym sie zawsze lecze. Gorzej np. z bólem ostrym typu oparzenie , ból brzucha ( większe doznania bólu) PEACE
mały offtopek
Ja mam zawsze jak sie mocno upale to katar nie do wytrzymania
 
D

DAVE_PL

Guest
ja dostalem ostzezenie zeby nie palic zielska jak biore antybiotyk.Ale nie moglem sie powstrzymac i co? nic mi nie bylo i nie jest :D wiec thc wogole nie ma wplywu na dzialanie antybiotykow.
 

Blehhh

Well-known member
Rejestracja
Maj 22, 2006
Postów
271
Buchów
0
przez ostatni tydzień brałem antybiotyk i 2 razy się zjarałem. Faza normalna i fajna. Jedynne co mnie zdziwlo to że czułem ciepło w sercu jednak wydaje mi się że sobie wkrecałem :p
 

Nesta_

Member
Rejestracja
Gru 6, 2006
Postów
21
Buchów
0
Ja jechałem dwa tygodnie na antybiotykach, stopka 4 dniowa musiała być - gorączka, nie mogłem się ruszać itp. byłem osłabiony, później po 2 lufkach mnie tak zmasakrowało że ogólnie ledwo co na nogach stałem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół