• Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

thc-thc.com - czy mieliście przypał?

Status
Ten wątek został zamknięty.

ZielonaKraina

Active member
Buchów
0
Niby taniesianie sprzedaje na policje :D? Witam na forum nowy jestem ale jak macie oceniać sklep po jakiś łebku co napisał tylko jednego posta to beka ... ja kupiłem 9 nasionek od taniesianie i nie narzekam niedługo planuje zdać relacje na forum jak tam sobie lecą bo jestem początkującym growerem ;P

ZielonaKraina

Active member
Buchów
0
Ciekawi mnie czemu mój post został usunięty o TanieSianie widocznie forum wspiera swoje sklepy a konkurencje próbuje tłamsić ;p bo tylko negatywy wystawia a pozytywy usuwają ;d

edit mod: proszę masz, post został przywrócony

Ostatnią edycję dokonał moderator:

#

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Buchów
12,816
Ciekawi mnie czemu mój post został usunięty o TanieSianie widocznie forum wspiera swoje sklepy a konkurencje próbuje tłamsić ;p bo tylko negatywy wystawia a pozytywy usuwają ;d

Napisz do wspomnianego sklepu z pytaniem czemu wynajeli agencje PR, ktora zglasza do forum postulaty o usuwanie wszystkiego co sie o nich pisze. Ciekawe co ci odpisza :)

#

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Buchów
12,816
Pokaz mi palcem te opinie.

ZielonaKraina

Active member
Buchów
0
w tym temacie jest o tym jak to 3 policyjnych wbiło komuś do domu bo wyszło info ze sklepu... jest też inny temat w dziale oszuści a także inne odpowiedzi ludzi żeby nie kupowali tam nasionek bo są do dupy i przypał może być hmm

#

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Buchów
12,816
Ten temat dotyczy zupełnie innego sklepu, a że ten o którym ty wspominasz miał przypał, to nie ma co do tego wątpliwości.
To że kupiłeś tam 9 nasion i ci wyrosły nie ma tu nic do rzeczy.

ZielonaKraina

Active member
Buchów
0
Jak to nie ma wątpliwości to co miał jakieś dowody ? bo równie dobrze ja sam mogłem sobie takie coś napisać nie wiem pisze z ciekawości bo troszkę się cykałem jak czytałem opinie ale jako że usuwacie pozytywy to mi daje nadzieję że to walka o klientów bo usuwanie takiego komentarza jest dziwne.

#

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Buchów
12,816
A dla mnie dziwne jest, że gość, który dziś się zarejestrował, jedyne co pisze, to próby wybielenia sklepu, który jest w chuj przypałowy i z tego powodu go tu od paru lat nie promujemy. Był do niedawna film na youtubie tłumaczący wszystko z detalami i nazwiskami właścicieli, ale został usunięty. Teraz czego możesz oczekiwać, to wcześniej czy później pukania do drzwi adresu, na który zamawiałeś nasiona, a kto zapuka, to chyba się domyślasz (nie mam na myśli listonosza).

ZielonaKraina

Active member
Buchów
0
Chyba cie nie powinno dziwić ponieważ jestem tu świeży i jako że czytałem sporo tematów na forum bo się uczę i wpadłem na takie opinie o sklepie w którym kupiłem nasionka to chciałem się nieco więcej o tym dowiedzieć nie ważnie nie ma co się spierać.

Status
Ten wątek został zamknięty.

Góra Dół