nasiona marihuany

thc-thc.com - czy mieliście przypał?

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
dokładnie, u Piotrusia tylko świeżutkie nasionka, najlepsze ceny, i nawet darmowy budzik :freak:

a te kwity to wredna konkurencja spreparowała, on jest prawilny, a na jego obrone można powiedzieć że zuch chłopak - nigdy w sekcji akrobatycznej nie był a szpagat napie****a w dwie sekudny :freak: pozdro dla kumatych
 

Lukash1

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2016
Postów
111
Buchów
0
Ja zamawialem tam z 5 lat temu nasiona porazka musialem kupic znow i znow . tylko jedna urosla kolega tez bral od nich i byl tak samo niezadowolony jak ja . przestawilem sie na inny sklep holenderskiskun i niepamietam zeby mi jakies nasiono nie uroslo .
 

Bywalec

New member
Rejestracja
Cze 15, 2017
Postów
3
Buchów
0
Tak się składa że zamawiałem nasiona na holenderskim skunie i na thcthc i w innych sklepach. Holenderskiskun ma hujowe nasiona najgorsze i nie uznaje reklamacji na niewykiełkowane - Jak mu złożyłem reklamację to mi napisał "uprawa zabroniona" "tak trochę wal się na ryj", Burak i tyle ma wy***ane na klientów. A na thc jak mi nie wykiełkowały co się rzadko zdarzało to od razu bez zbędnego pie****enia wysyłają nowe nasiona i jeszcze dają więcej od siebie. Tyle w temacie. Mam na tym forum inne konto ale bałem się z niego pisać bo powszechnie wiadomo kto poleca sklep thc to dostaje bana. Tak forma zwalczania konkurencji tutaj panuje.
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Przestan biadolic, bo holenderski skun to jeden z najlepiej prosperujacych sklepow, a jakosci nasion niejeden sklep moze im zazdroscic. Jak nie potrafisz dobrze wykielkowac pestek to miej pretensje tylko do siebie, a nie zrzucasz wine na sklep i zadasz rekompensaty.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
JA CIE ***IE! Żeś teraz do***ał jak łysy grzywką o parapet...Bywalec Bywalec is offline

Join Date
Jun 2017
Posts
1
Thanks
0
jakaś reklama ? jakiś zfucany sprzedawca? Bo nie kumam... Reklamację? to widocznie coś ch***wo składałeś :eek:
 

Bywalec

New member
Rejestracja
Cze 15, 2017
Postów
3
Buchów
0
Przestan biadolic, bo holenderski skun to jeden z najlepiej prosperujacych sklepow, a jakosci nasion niejeden sklep moze im zazdroscic. Jak nie potrafisz dobrze wykielkowac pestek to miej pretensje tylko do siebie, a nie zrzucasz wine na sklep i zadasz rekompensaty.

Najlepiej prosperujący sklep, ty chyba ocipiałeś do reszty przecież ten typ ma wirtualną ofertę większość co ma na stronie nie ma fizycznie w ofercie. A to co ty mówisz że ma za***iste to nasiona F2 własnej produkcie, shit i jeszcze raz shit. Tomuś z holenderskiegoskuna to krętacz. I jest to moja opinia, jest w h*j lepszych sklepów choć by f2seeds.
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Nie wiem z kim Ty robiles intetesy, ale ja kupywalem od Lukasza z holenderskiego skuna i wszystko za***iscie jak zawsze. Nigdy sie nie spotkalem ze zla opinia i zawsze tak bedzie.
Wali mi tu konkurencja, wyciagnij slome z butow i potrenuj, bo jak widac z uprawa masz malo wspolnego skoro pestek niepotrafisz wykielkowac.

Nie pozdrawiam, ciach bajera.
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Najlepiej prosperujący sklep, ty chyba ocipiałeś do reszty przecież ten typ ma wirtualną ofertę większość co ma na stronie nie ma fizycznie w ofercie. A to co ty mówisz że ma za***iste to nasiona F2 własnej produkcie, shit i jeszcze raz shit. Tomuś z holenderskiegoskuna to krętacz. I jest to moja opinia, jest w h*j lepszych sklepów choć by f2seeds.

Akurat ostatnio dużo osób narzeka na nasiona z F2Seeds.
Sezon w pełni, walka o kasę z out trwa.
 

Bywalec

New member
Rejestracja
Cze 15, 2017
Postów
3
Buchów
0
Nie wiem z kim Ty robiles intetesy, ale ja kupywalem od Lukasza z holenderskiego skuna i wszystko za***iscie jak zawsze. Nigdy sie nie spotkalem ze zla opinia i zawsze tak bedzie.
Wali mi tu konkurencja, wyciagnij slome z butow i potrenuj, bo jak widac z uprawa masz malo wspolnego skoro pestek niepotrafisz wykielkowac.

Nie pozdrawiam, ciach bajera.

Konkurencją to od ciebie wali na kilometr. Tomeczek był kiedyś w holenderskim skunie najwyraźniej jest tam duża rotacja. Tak to jest jak się rąbie na kasę nawet pracowników. Zostawmy twoją puentę "Holenderskiskun najlepszy jest ok". Pasi. Bo nie mam zamiaru się z tobą tutaj pruć ewidentnie widać że robisz reklamę jemu, i jeszcze w idiotyczny sposób zarzucasz mi że ja to robię, gdzie każdy debil to zauważy że ty w***ałeś się w ten temat z reklamą swojego holenderskiego skuna. narka.
 

green goblin

urban myth
Rejestracja
Lis 25, 2016
Postów
86
Buchów
3
Mam na tym forum inne konto ale bałem się z niego pisać bo powszechnie wiadomo kto poleca sklep thc to dostaje bana. Tak forma zwalczania konkurencji tutaj panuje.

6. Użytkownik ma prawo do posiadania wyłącznie jednego konta na forum haszysz.com.

bye bye Piotrze <lol>​
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Ja polecałem thc i jakoś nadal jestem na forum. Nic do nich nie mam ale już nie robię u nich zakupów bo teraz zaopatrywałem sie bezpośrednio u Grzesia
 

Dada....

New member
Rejestracja
Cze 25, 2017
Postów
4
Buchów
0
ku**a zebym przeczytal wczesniej opinie nie zamowil bym z tej strony nie dosc ze pas wesza to takich chujowych genow jeszcze nie widzialem rozumiem pare a nie wszystkie ***anne thc thc!
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Jakiej firmy miałeś pestki? Nie możesz winić sklepu bo oni kupują pestki od producentów. Sklep jest tylko pośrednikiem
 

Boski Żigolo

New member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
2
Buchów
0
Hmmm.Zastanawiam się jak jest naprawdę. Po co sklep miałby sprzedawać? Chyba, że sami się w coś w***ali i poszli na współpracę. Słyszałem tak o tanim. O thc dopiero tutaj wyczytałem, że są przypały. Kolega zamawiał z oby dwóch od kilku lat i zawsze spokój. Jeszcz z ganjafarmera brał. A z kiełkowalniścią różnie. Zawsze większość wychodziła. I to niezależnie od sklepu i producenta. Niektóre słabo rosły, ale to raczej wina ziemi i jakichś błędów. Może kilka nasion miało jakieś wady genetyczne czy jak to nazwać. Ale większość, tak 80-90% na plus. Zamawiane zawsze na zmyślone dane i na paczkomat i jednorazowe numery tel. Paczkomat prawie zawsze też inny. Trzyma się tych sklepów od kilku lat i jest zadowolony. Każdy daje fajne gratisy. Ostatnio brał coś z goldseeds i też ok.
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
Piotrek po***ańcu że też Ci się to nie nudzi :pr:
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół