• Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

THC w organizmie

Dziwny_typ

New member
Buchów
1
Witam.
Może zacznę od tego, by płynnie sprecyzować o co mi chodzi.
Jestem początkującym kierowcą ciężarówki, jeżdżę na trasach międzynarodowych, a to że jestem "zakochany" w tej roślinie pytam o poradę tu, a nie na forum scania duże koła ma.
Przypadkiem spisałem się z ziomkiem ze szkoły z którym często popalaliśmy za szkolnymi garażami który też jeździ po Europie dostawczakiem i dowiedziałem się , żebym najlepiej i najszybciej porzucił dobrodziejstwa jakim jest haszysz i zioło, bo jego kolegę trzepali na granicy w Niemczech i dziś siedzi za kratami dopóki mu nie zejdzie z krwi THC-Cooh, bo na tym bazują narkotesty i ponad 5tyś euro mandatu, spooro prawda? Nie wiem ile w tym prawdy, ale po co by mi pierdolił głupoty, bo istnieją różne "wydarzenia" akcja znicz, akcja zwolnij bo przypierdolisz itp.. Zdziwiło mnie, że musi odsiadywać na dołku aż mu zejdzie i pytanie to ile on wypalił i jak długo to się trzyma w organizmie... Dlatego studiowałem google dość długo, ale co forum to inne wartości. Chcę po prostu być ostrożnym i wiedzieć, jestem człowiekiem co ciekawią go takie rzeczy, a nie pach 3 dni bo ktoś napisał, że tyle trzyma i koniec. Od tego momentu zacznę główny wątek o co mi chodzi.
Narkotesty istnieją na ślinę, krew i mocz (włosy to jebać) . Ślina stosunkowo krótko, interesuje mnie najbardziej mocz i krew, chcę by ktoś PRZYBLIŻYŁ mnie do jakiś tam wartości. Pewne fora zapewniają, że zawodowy palacz, co jara od czasu do czasu utrzyma THC w organizmie od 7 do 15 dni, drugie przekonuje , że nawet jeden buch haszu pozostawi ślad nawet i na 3 tygodnie i trzecie forum które opisywało przypadek gościa co jarał miesiąc codziennie , potrafi THC zostawić ślad nawet i na 6 miesięcy....
Oczywiście na to składa się wiele czynników jak metabolizm, tkanka tłuszczowa (bo to w niej się osadza THC najdłużej) sport itp... Wikipedia podaje, że okres półtrwania to max 2.5 dnia, ale to oznacza że paląc w sobotę wieczorem o 20 dodaję 2.5 dnia i jestem całkowicie czysty? Czy dopiero po okresie półtrwania dodaję 60 godzin (2.5 dnia) i wtedy mogę czuć się w pełni bezpiecznym? bardzo byłym wdzięczny, gdyby ktoś się na tym znał i odpowiedział mi na te wątpliwości.
Coś o mnie , waga 87 , 180, sport po zjeździe z trasy (siłownia, cardio) przynajmniej raz w tygodniu. Podaję te wartości, by ktoś na podstawie jakoś to obliczył bo może istnieją jakieś wzory skomplikowane.... nie wiem, nie znam się ... jeśli nie to ok. Jarałem kiedyś w trasie, ale uważam że to nieodpowiedzialne, bo na 2 dzień taki muł, że nie wiedziałem gdzie zapodziałem moją kartę do tachografu...
Z góry dzięki za przeczytanie i poświęcenie czasu jak i cenne uwagi, dziękuje i pozdrawiam.

Śmieszek420

World Wide Weed
Buchów
6,374
Odznaki
2
Po kilku dniach narkotest taki na ślinę już nie wykryje(chyba że jarasz jak smok, to podobno i tydzień ale nie dłużej), a to właśnie takim będą badać w pierwszej kolejności. Dopiero jeśli wyjdzie wynik pozytywny to biorą na krew żeby sprawdzić ile jest metabolitów.

Mleko1986

Well-known member
Buchów
598
Raczej powinieneś zamówić paczkę testów. Ujarać się jak bąk i testowac jak oszukać taki test.
Ktoś kiedyś mówił że Wit C robi robotę, jakiś może goździk czy inne cudo typu dużo tłuszczu.
Na pewno można oszukać taki test. Znajomy kiedyś miał jak tylko co skończył blanta i dopiero za drugim razem mu wyszedł pozytywny. A testowali go, bo dziwnie zjechał do kontroli. Żeby bardziej płynnie to zrobił by było bezwniku.
Dużo moich znajomych jara i jeździ, nikt nie wnika.

Dziwny_typ

New member
Buchów
1
Witam.
Dziękuje za zainteresowanie i wpisy, nie chodzi mi nawet o "oszukanie" go, a raczej wiedzę, czy aby na pewno na ślinę i mocz nie wykryje test, gdy powiedzmy popalę 3 giety w ciągu 7 dni, a jadę w trasę za 3 dni i może się stać, że nagle z dupy mi zrobią. W takich przypadkach jest myśl "o kurwa mać .... czytałem na haszyszu to i to, to zbija i to .... ok .... ale czekaj nie mam kwasku ani witaminy C, no to pięknie kurwa ... "
Rozumiecie Panowie, warto mieć na prawdę wiedzę na takie tematy nawet dla swojej wygody i spokoju psychicznego. Kupię sobie test w aptece, ale nie wiem czy to w ogóle jest sens, bo nie wiem na jakich bazują policyjne narkotesty, zorientowałem się, że wykryją policyjne do 50 mg? ml? (zapomniałem jednostki) a te z internetu mają też taki limit wykrywalności, ale nie wiem czy one wykrywają THC, który i tak szybko schodzi z organizmu, czy mowa tu o THC-COOH , który siedzi o wiele dłużej.
@Mleko1986 , tak Twojego kolegę , który robił test bezpośrednio po zapaleniu miało prawo nie wykryć, bo jeszcze się nie zaczął rozkładać, największe stężenie z tego co internet podaje to w granicy 4h od zapalenia, od tego momentu spada, mimo że bani nie ma od godziny.
Aktualnie jestem od 6 dni czysty jak łza, a dokładnie przez 23 dni jarałem dzień w dzień wieczorkiem na urlopie codziennie po 0.7 grama mi wyszło według umiejętnego kalkulatora microsoftu.

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Buchów
62
Odznaki
1
Kiedyś usłyszałem że osadzeni którzy wychodzili na przepustkę i zdarzyło im się zajarać mieli na wejściu właśnie testy na ślinę i udawało im się oszukać gdy kilka minut wcześniej dobrze wypłukali usta sokiem z cytryny ale ile w tym prawdy to już druga sprawa.

Mleko1986

Well-known member
Buchów
598
Dlatego kierunek apteka, diler i testy domowe. Najlepiej na sobie sprawdzić i mieć pewność

ks1337

Well-known member
Buchów
31
Jeśli ktoś testował to prosimy o opinię :D :herm:

BmwM3

Well-known member
Buchów
2
No niestety bycie kierowca zawodowym i jaranie tak nie bardzo się dodaje.
Ale najlepiej przetestuje po jakim czasie nic nie wychodzi w ślinie. Tylko nie sprawdzaj na tych testach z apteki bo są chuja warte ale spróbuj np na Dräger 3000 jest to testu używany przez gliny w Nl. Wykrywa niby do 12godzin ale sam zawsze byłem ciekawy jak to jest naprawdę w przypadku codziennych jaraczy.

Mleko1986

Well-known member
Buchów
598
W przypadku codziennych jaraczy i testu na mocz itp to znajomy testował. Do miesiąca potrafi pozytywny wychodzić.

Ale rozmawiamy o szybkich testach na ślinę.

ceu

Well-known member
Buchów
175
To ciekawe ile wychodzi pozytywny po zarzucaniu raz na jakiś czas GD. Pomijając oczywiście codzienne wapowanie.

Mleko1986

Well-known member
Buchów
598
Nie jest to drogie, trzeba lecieć do apteki i kupić. Ziomek żeby odzyskać prawko musiał być czysty i testował na sobie. Fakt, faktem to mniejszy jaracz odemnie, ale częsty.

ceu

Well-known member
Buchów
175
Apteczne testy może i tanie ale takie z dragera to już nie tani interes do testu.

Mleko1986

Well-known member
Buchów
598
Wiem, ale to duży wyznacznik. Znajomy dawał potem mocz do laboratorium i wynik do WOMPu
Był czysty, więc się potwierdziło

ceu

Well-known member
Buchów
175
Ja we wompie to byłem akurat za to że byłem najebany 0.27 promila. Ale Ci co oddawali mocz na dragi to siusiali w kibelku przy pani pobierającej próbki.

Dziwny_typ

New member
Buchów
1
Apteczne testy mają ten sam limit wykrywalności, co obowiązujące przepisy 50ng/ml , więc dlaczego są chuja warte? Kolega za czasów szkolnych miał kuratora i musiał być czysty bo go sprawdzali, na 3 dzień jeszcze apteczny test wykrył amfetaminę.

BmwM3

Well-known member
Buchów
2

To se sprawdź takim testem a później jeździj tirem po całej Europie...
Chyba lepiej użyć sprzęt który używa policja w eu niż testu z apteki noneme za 10zl... Które służą bardziej żeby zobaczyć czy twój dzieciak coś brał...

Tryndamere

Well-known member
Buchów
115
Kup sobie clenaer THC w sprayu i potestuj ile minut przed testem czy kontrolą go zapodać

uhahany

Well-known member
Buchów
243
Odznaki
3
W europie coraz czesciej pojawiaja sie testy na pot. A jak twierdzi internet w pocie thc utrzymuje sie tak samo dlugo jak w moczu.

Iskra

Well-known member
Buchów
67
Odznaki
1
Najlepiej się leczyć i mieć zaświadczenie lekarskie masz w tedy podkładkę mówisz że paliłeś kilka dni temu a jak wiadomo Marihuana działa do 8godzin mi kiedyś w moczu wyszło thc po miesięcznej przerwie słyszałem o 2do3miesiecy jest wykrywalne thc, w ślinie do 72godzin słyszałem dlatego przed pracą najlepiej nie używać .No i są napoje które na chwile oszukują testy ale nigdy takich nie używałem pozdrawiam.

C696

Well-known member
Buchów
97
a swoja droga to jak korzystacie np z tej warszawskiej czy tam lodzkiej przychodni i dostaniecie recepte na marie to zostaje to gdzies w bazie ze sie leczysz taka metodą ? moze miec to negatywny wplyw na jakies zyciowe kwestie biznesowe czy z praca związane ? chodzi mi czy ktos moze wejsc i widziec np mylicja czy tam pracodawca albo zwykly lekarz rodzinny ?

Góra Dół