• Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

THC w organizmie

Iskra

Well-known member
Buchów
192
Odznaki
1
a swoja droga to jak korzystacie np z tej warszawskiej czy tam lodzkiej przychodni i dostaniecie recepte na marie to zostaje to gdzies w bazie ze sie leczysz taka metodą ? moze miec to negatywny wplyw na jakies zyciowe kwestie biznesowe czy z praca związane ? chodzi mi czy ktos moze wejsc i widziec np mylicja czy tam pracodawca albo zwykly lekarz rodzinny ?
Niema co się tym przejmować dysonans ludzi,lekarzy którzy nie uznają 1500badan naukowych opisanych jak medyczna marihuana leczy jest nie podważalna .Jak ktoś chce może założyć konto e-puap zus i tam jest dostęp do e-recept i historii leczenia można udostępnić lekarzowi

Dyzma

S74-Word of seeds
Weteran
Buchów
3,648
Odznaki
2
O matko...dobrze ,że nie jestem kierowcą zawodowym.Nie pamiętam kiedy nie paliłem...serio.Mamy maj...chyba jednego w tym roku ominąłem..w marcu chyba...może to już kwiecień był...a i u szwagra byłem też jeden...paliłem ale się nie liczy bo skończyłem wódą ujebany czyli alko na + tego dnia.

C696

Well-known member
Buchów
246
@Dyzma - grubo lecisz hehe
tak z ciekawości ile g dziennie przepalasz ? pewnie przy takiej czestotliwosci juz pare buchow to nic nie czuc ze cos działa?

Dyzma

S74-Word of seeds
Weteran
Buchów
3,648
Odznaki
2
Troszkę palę ale tylko po pracy lub jak mam wolne,a przeważnie do spania.Nie po to by się zajebać...aby mózg zwolnił i dał spokojnie pomyśleć.Czasem jak mam problem ze spaniem to coś grubiej sobie zapalę,ale w gramach bym tego nie liczył.Poza tym lubię sobie zapalić,włączyć na youtube jakiś deszcz jebnąć się na kanapę i wyłączyć myślenie.Czysto rekreacyjnie.A ostatnio zamiotło mnie enemy of the state.Takie sobie ziółko,a działanie,no nie spodziewałem się.

Iskra

Well-known member
Buchów
192
Odznaki
1
Podobnie mało kiedy mam przerwy ale też pracowałem jako kierowca,uwielbiam jeździć i sobie zapalić to jest loteria albo cię sprawdzą albo nie, taka loteria mnie raz złapali na suszarce ale nawet na alkomat mnie nie brali mały mandacik i jazda dalej .

ZielonaMangusta

Well-known member
Buchów
9
to jest loteria albo cię sprawdzą albo nie
Nie musza wyrywkowo sprawdzac, wystarczy, ze Ty lub ktos inny spowoduje wypadek z Twoim udzialem.
Miejcie to tez na uwadze, gdy prowadzicie auta i badzcie PODWOJNIE OSTROZNI (za siebie i za innych)!

Drive save.

Góra Dół