nasiona marihuany

THC w organizmie

Wyszukiwarka Forumowa:

BmwM3

Well-known member
Rejestracja
Lip 28, 2011
Postów
148
Buchów
17

To se sprawdź takim testem a później jeździj tirem po całej Europie...
Chyba lepiej użyć sprzęt który używa policja w eu niż testu z apteki noneme za 10zl... Które służą bardziej żeby zobaczyć czy twój dzieciak coś brał...
 

Tryndamere

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2020
Postów
102
Buchów
115
Kup sobie clenaer THC w sprayu i potestuj ile minut przed testem czy kontrolą go zapodać
 

uhahany

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2011
Postów
438
Buchów
2,062
Odznaki
9
W europie coraz czesciej pojawiaja sie testy na pot. A jak twierdzi internet w pocie thc utrzymuje sie tak samo dlugo jak w moczu.
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Najlepiej się leczyć i mieć zaświadczenie lekarskie masz w tedy podkładkę mówisz że paliłeś kilka dni temu a jak wiadomo Marihuana działa do 8godzin mi kiedyś w moczu wyszło thc po miesięcznej przerwie słyszałem o 2do3miesiecy jest wykrywalne thc, w ślinie do 72godzin słyszałem dlatego przed pracą najlepiej nie używać .No i są napoje które na chwile oszukują testy ale nigdy takich nie używałem pozdrawiam.
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
a swoja droga to jak korzystacie np z tej warszawskiej czy tam lodzkiej przychodni i dostaniecie recepte na marie to zostaje to gdzies w bazie ze sie leczysz taka metodą ? moze miec to negatywny wplyw na jakies zyciowe kwestie biznesowe czy z praca związane ? chodzi mi czy ktos moze wejsc i widziec np mylicja czy tam pracodawca albo zwykly lekarz rodzinny ?
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
a swoja droga to jak korzystacie np z tej warszawskiej czy tam lodzkiej przychodni i dostaniecie recepte na marie to zostaje to gdzies w bazie ze sie leczysz taka metodą ? moze miec to negatywny wplyw na jakies zyciowe kwestie biznesowe czy z praca związane ? chodzi mi czy ktos moze wejsc i widziec np mylicja czy tam pracodawca albo zwykly lekarz rodzinny ?
Niema co się tym przejmować dysonans ludzi,lekarzy którzy nie uznają 1500badan naukowych opisanych jak medyczna marihuana leczy jest nie podważalna .Jak ktoś chce może założyć konto e-puap zus i tam jest dostęp do e-recept i historii leczenia można udostępnić lekarzowi
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
O matko...dobrze ,że nie jestem kierowcą zawodowym.Nie pamiętam kiedy nie paliłem...serio.Mamy maj...chyba jednego w tym roku ominąłem..w marcu chyba...może to już kwiecień był...a i u szwagra byłem też jeden...paliłem ale się nie liczy bo skończyłem wódą u***any czyli alko na + tego dnia.
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
@Dyzma - grubo lecisz hehe
tak z ciekawości ile g dziennie przepalasz ? pewnie przy takiej czestotliwosci juz pare buchow to nic nie czuc ze cos działa?
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Troszkę palę ale tylko po pracy lub jak mam wolne,a przeważnie do spania.Nie po to by się zaj***ć...aby mózg zwolnił i dał spokojnie pomyśleć.Czasem jak mam problem ze spaniem to coś grubiej sobie zapalę,ale w gramach bym tego nie liczył.Poza tym lubię sobie zapalić,włączyć na youtube jakiś deszcz ***nąć się na kanapę i wyłączyć myślenie.Czysto rekreacyjnie.A ostatnio zamiotło mnie enemy of the state.Takie sobie ziółko,a działanie,no nie spodziewałem się.
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Podobnie mało kiedy mam przerwy ale też pracowałem jako kierowca,uwielbiam jeździć i sobie zapalić to jest loteria albo cię sprawdzą albo nie, taka loteria mnie raz złapali na suszarce ale nawet na alkomat mnie nie brali mały mandacik i jazda dalej .
 

ZielonaMangusta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2021
Postów
48
Buchów
10
to jest loteria albo cię sprawdzą albo nie
Nie musza wyrywkowo sprawdzac, wystarczy, ze Ty lub ktos inny spowoduje wypadek z Twoim udzialem.
Miejcie to tez na uwadze, gdy prowadzicie auta i badzcie PODWOJNIE OSTROZNI (za siebie i za innych)!

Drive save.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół