nasiona marihuany

thcetka VS sleja

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Komar_THC

Well-known member
Buchów
0
sleja, jest wk***iajacy ale teraz trzymam jedgo strone:D Z kad ta kobieta sie ***ała?:D

Na jakiś poscie dodałem że pozdrowienia dla [ you ] i ta kobiecina napisała mi na priva :dzieki za pozdrowionka rowniez pozdrawiam. :geek:

sd

Well-known member
Buchów
20
Hmm ja powiem tyle każdy ma swoje poglady

ZielonyKris:]

Well-known member
Buchów
0
A ja powiem tak!Sleja-ziooomek sfixował:]Teraz za byle co daje bany:(ja tez pewnie zachwile go dostane:p:pMa zaduzą władze i lubi sobie nią poszpanować!!!powiem wam ze ludzie na tym foooróm tooo mieszanka skrajnie wybóchowa!!!jest tuu tyle róznych ziomów ze niema co się do jednego noooba cvzyli thcetki dopiee****ac sleja,boo bedziesz musiał dobrac się do 3/4 tego forum!!!!respect ale daj luzuuu zioom:]
Ejj predator reklamujesz się jeszcze,a pzeciez jakis zioomek pzet toobą oszczega boo go wychójałes na 20 pestek!niwstyt ci??Niech motki too wyjaśnią!niech zmieni podpis boo jeszcze ktoś się mznów nanim pzejedzie!!!!

M

Melckor

Guest
Round 1 Fight !, :p ale o co chodzi ?? :) tak naprawde ?? kłotnia nie zrozumiała dla mnie :p

D

delete

Guest
a co do pestek predatora to ja mowie ze raczej niewyc***ał przynajmniej mnie i jak widzialem wiele innych osob

sleja

Well-known member
Weteran
Buchów
0
ZielonyKris: napisał:
]A ja powiem tak!Sleja-ziooomek sfixował:]Teraz za byle co daje bany:(ja tez pewnie zachwile go dostane:p:pMa zaduzą władze i lubi sobie nią poszpanować!!!powiem wam ze ludzie na tym foooróm tooo mieszanka skrajnie wybóchowa!!!jest tuu tyle róznych ziomów ze niema co się do jednego noooba cvzyli thcetki dopiee****ac sleja,boo bedziesz musiał dobrac się do 3/4 tego forum!!!!respect ale daj luzuuu zioom:]
Ejj predator reklamujesz się jeszcze,a pzeciez jakis zioomek pzet toobą oszczega boo go wychójałes na 20 pestek!niwstyt ci??Niech motki too wyjaśnią!niech zmieni podpis boo jeszcze ktoś się mznów nanim pzejedzie!!!!

Pie****isz już od paru tygodni, że pewnie niedługo dostaniesz bana i jakoś narazie nawet warna nie dostałeś. Myśl, ku**a, myśl. Wypie****am tylko idiotów, a tehacetka nie wątpliwie była idiotką.

Za gówno nie byle co. Chcesz hodować tu kretynów ? Proszę bardzo. Zabierzcie mi moda. Wszystkim, którym dałem bana, zdejmijce je i papatki. pier***ę to. Chcecie mieć pedalski burdel na całym forum- proszę bardzo.

[ Dodano: 2006-04-22, 12:04 ]
Predazzo napisał:
sleja, nie słusznie dałes jej bana, cofnij go!

Nie, ja tego nie zrobię.

P

predator

Guest
]Ejj predator reklamujesz się jeszcze,a pzeciez jakis zioomek pzet toobą oszczega boo go wychójałes na 20 pestek!niwstyt ci??Niech motki too wyjaśnią!niech zmieni podpis boo jeszcze ktoś się mznów nanim pzejedzie!!!!
cwelu ***any niewiesz o co chodzi to po chÓj sie odzywasz :pr: a tehacetka to burdel mama ?

S

Scoin

Guest
Mnie się podoba sposób prowadzenia forum przez sleję. Jak ktoś powie coś głupiego to należy mu się jakieś upomnienie a jak już robi to w przesadnych ilościach to po prostu BAN ;] chyba nie chcemy żeby to forum miało poziom dzieci niekończących podstawówki ? :)

Well-known member
Buchów
0
Qrwa sleja!!!!coo tyodpie****asz!!!Qrwa niepisze zebi ci moda odebrali!!boo qrwa zawsze fajnie się czyta jak koogoś zqrwaisz:]ooguklnie to dzieęki tobie na forum zawsze coś się dzieje:]Nieznam sprawy thctki,ale w tym temacie niewidziałem zeby pooo tobie jechałą!!tylko ci tłumaczy cierpliwie!ale cioo tam niemieszam się:pnooo z banem tooo sobie zartuję zakazdym razem:]Nooo a ze nawet warna niedostałem too tylko swiadczy o moim poziomie:]zaraz ktos wyjedzie i mi pojedzie po dupie:]ale cio tam ludzie chiiilooout:]Nieodbierac slei moda boo qrwa niebędziemy mieli ciekawych lektór na forum tylko jakies tam takies posciki:D
A co do pretka:]too pisałem tylko ze jakis inny zziooom tak o tobie pisał!too jak twierdzisz ze to nieprawda too moze napisz jaktobyło:D

Jendrol

Well-known member
Buchów
2
ku**a ludziska... ortografia, to nie są zabobony :p
A co do tematu... Sleja zrobił jak uwazal i nie neguje jego autorytetu, oraz tego iz kieruje sie rozsadkiem przy podejmowaniu decyzji. Jednak ban, to wydaje mi sie zbyt wiele. Przemysl :)
Pozdro

P

predator

Guest
teraz ZielonyKris:] liże dupsko sleji
]boo qrwa zawsze fajnie się czyta jak koogoś zqrwaisz:]ooguklnie to dzieęki tobie na forum zawsze coś się dzieje:]Nieznam sprawy thctki,ale w tym temacie niewidziałem zeby pooo tobie jechałą!!tylko ci tłumaczy cierpliwie!ale cioo tam niemieszam się:pnooo z banem tooo sobie zartuję zakazdym razem:]Nooo a ze nawet warna niedostałem too tylko swiadczy o moim poziomie:]zaraz ktos wyjedzie i mi pojedzie po dupie:]ale cio tam ludzie chiiilooout:]Nieodbierac slei moda boo qrwa niebędziemy mieli ciekawych lektór na forum tylko jakies tam takies posciki:D

sleja

Well-known member
Weteran
Buchów
0
Tehacetka - jak każdy inny kretyn, którego zbanowałem. Zachowuje się jakby żyła w swoim świecie i pierwszy raz używała internetu, gadała z większym gronem osób. Ciężko taką tolerować.

btw. Po co user, który o trawce nie wie nic, a tylko pie****i ile to uprawia.

Well-known member
Buchów
0
błaaaahaha:]aleś teraz predator wymyślił:Dlolo lizac to ja moege ale wole panianki:]i wole moją ukochaną lizac!a co do mojego posty too powiec ze nieprawda!!!!jak tylko sleja zaczyna komętowac,too zaraz temat nabiera publicznosci!!!i qrwa jeszcze napisz ze niemam racji!

Status
Ten wątek został zamknięty.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół