nasiona marihuany

thcetka VS sleja

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
T

thcetka

Guest
?

jesli to do mnie bylo to niestety musze cie zmartwic nie mam takiego zamiaru moze sam sprobujesz?!potem napisz jak bylo :silent:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Oczywiście, że do ciebie. Masz zamiar czy nie i tak w niedługim czasie umrzesz.
 
R

Rider

Guest
e tam ja sie zabijalem 4 razy, nic fajnego. Poco sie zabijac? dla odwagi? odwaga jest rzyc, nam to jest pisane czy zyc czy byc i pier***ic, nie uszukacie przeznaczenia.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
e tam ja sie zabijalem 4 razy, nic fajnego. Poco sie zabijac? dla odwagi? odwaga jest rzyc, nam to jest pisane czy zyc czy byc i pier***ic, nie uszukacie przeznaczenia.

Oszukiwać przeznaczenie, ale po co ? Samobójstwo zgodne z przeznaczeniem. Nie postarałeś się widocznie.[/quote]
 
R

Rider

Guest
sleja napisał:
Nie postarałeś się widocznie.

widocznie nie oglądałeś "oszukać przeznaczenie 3" hyhyhyhyhyhyhy

przyznam się że się starałem... głópia młodość... ale po tym co przeżyłem a raczej dlaczego nie umarłem zainterysowałem sie okultyzmem, doszłem do wniosku że me znaki papilarne na dłoni wskazują że jestm geniuszem i że musze żyć... co przyniesie życie niewiem, nabrałem optymizmu... takie znaki miał tylko albert "amsthein" - [ku**a jak to się pisze?]
i muj genialny koleś który też niemogł się zabić...
 
T

thcetka

Guest
jestes nikim dla mnie waznym,a poza tym bedziesz musial jeszcze dlugo czekac,bo moja linia zycia jest b. dluga i wyrazna.uwazaj poniewaz czasem '' szczere zyczenia'' wracaja z podwujna sila do wlasciciela!!!!!!!!!! a tak apr. to psujesz klimat na tak fajnym forum! :cheers: :geek:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Popsułaś klimat swoją głupiutką wiadomością do jednego z userów. Szczera jak chÓj żona. Wyznaj swojemu mężowi prawdę miast targać się z ćpunami na narkomańskim forum.

Nie ma znaczenia czy jestem ważny czy nie. Osoby sobie bliskie oszukujesz.
 
T

thcetka

Guest
WIESZ JAK NA PALACZ TO TY JESTES AGRESYWNY BARDZO JAK KTOS PO MACE NP. POZA TYM MAZ WIE ZE UZYWAM ALE DLA SWOJEJ WYGODY NIE PALE PRZY NIM TYLKO OBOK I W PRZECIWIENSTWIE DO CIEBIE NIGDY NIE UZYWAM W SWOICH WYPOWIEDZIACH CHAMSKICH WOLGARYZMOW. A PALE BO LUBIE I NIKT I NIC TEGO NIE ZMIENI A POZYCIE MAM B. UDANE I NIE NARZEKAM A SEX Z MOIM MEZEM JEST ZA***ISTY WE WSZYSTKIM SIE DOGADUJEMY , A TO ZE KTOS KTO NIGDY NIE PALIL I NIE CHCE PALIC A JA GO NIE NAKLANIAM DO TEGO TO W MOIM ROZUMIENIU RZECZY JEST JEST B. INTELIGETNE I NA MIEJSCU I CHYBA NORMALNE JEST ZE ON BY CHCIAL ZEBYM ZAPSZESTALA ALE NIC NIE NA SILE, I TO SIE NAZYWA DOBRE MALZENSTWO!!!! O JAKIM TOBIE SIE NIE SNILO

[ Dodano: 2006-04-22, 00:52 ]
I CO DASZ MI DRUGIE OSTRZEZENIE ALBO WYWALISZ Z FORUM PROSZE CIE BARDZO
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Nie wiem, jak można być tak głupim i zacząć opowiadac o swoim pożyciu małżeńskim na forum dla narkomanów mając 30 lat. Wstydź się.

JA GO NIE NAKLANIAM DO TEGO TO W MOIM ROZUMIENIU RZECZY JEST JEST B. INTELIGETNE

Koń by się uśmiał. Nie znasz pojęcia inteligencji.
 
T

thcetka

Guest
NIE SADZE ABY TO BYLO WSTYDEM ALE DLA CIEBIE MOZE TO TY POWINNES SIE WSTYDZIC, A MOZE ZAZDROSCISZ BO STALEGO WSPOLZYCIA DAWNO NIE MIALES??!!!!!!!!!

[ Dodano: 2006-04-22, 01:19 ]
JAK TO W SEXSMISJI BYLO ?? ALE ODWROTNIE DAWNO KOBIETY NIE MIALES!!!

[ Dodano: 2006-04-22, 01:20 ]
NO CHYBA ZE NIE ODWROTNIE, WOLNOSC SLOWA , I POGLADOW

[ Dodano: 2006-04-22, 01:33 ]
DOBRA MIMO WSZYSTKO ZYCZE WSZYSTKIM ZA***ISTYCH SENNYCH TEHACZY I JA TEZ JUZ MYKAM NARA CZECZE PAPA

[ Dodano: 2006-04-22, 01:35 ]
SLIEJA DO JUTRA I ROZPOGODZ SIE TROCHE BO TROCHE PSZESADILES ZE MNA A LEPIEJ PRZESADZAJ MARYJE
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
thcetka napisał:
NIE SADZE ABY TO BYLO WSTYDEM ALE DLA CIEBIE MOZE TO TY POWINNES SIE WSTYDZIC, A MOZE ZAZDROSCISZ BO STALEGO WSPOLZYCIA DAWNO NIE MIALES??!!!!!!!!!

[ Dodano: 2006-04-22, 01:19 ]
JAK TO W SEXSMISJI BYLO ?? ALE ODWROTNIE DAWNO KOBIETY NIE MIALES!!!

[ Dodano: 2006-04-22, 01:20 ]
NO CHYBA ZE NIE ODWROTNIE, WOLNOSC SLOWA , I POGLADOW

[ Dodano: 2006-04-22, 01:33 ]
DOBRA MIMO WSZYSTKO ZYCZE WSZYSTKIM ZA***ISTYCH SENNYCH TEHACZY I JA TEZ JUZ MYKAM NARA CZECZE PAPA

[ Dodano: 2006-04-22, 01:35 ]
SLIEJA DO JUTRA I ROZPOGODZ SIE TROCHE BO TROCHE PSZESADILES ZE MNA A LEPIEJ PRZESADZAJ MARYJE

Przepraszam, ale jesteś zbyt głupia jak na społeczność tego forum. Po przeczytaniu twojego posta przeszły mnie ciarki identyczne jak przy oglądaniu sztucznej telewizji. Poprostu żałosne.
 

gez

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
56
Buchów
0
Fajni jestescie, nie ma to jak sobie pociskac na forum intrenetowym!
HEHEHE
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół