nasiona marihuany

Thecrims.com

Wyszukiwarka Forumowa:

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
FruToS napisał:
281 500 respektu
to wchuj sporo ja najwieceej mialem tak kolo 80tys ale zadko zacyznalem od poczatku i zadko gralem do konca bo juzwysiadlaem nerwowo ale mozna by zaczac ciupac i calkiem fajnie pograc;) narazie leze wspziatlu bo wyruchalem leonarda a mial chorobe weneryczna :)
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
Frutos bardzo proszę: Papa, Mad, Steco, Scorp, Plast, Wolw, Oczko. To była bardzo dawno temu. Grałem tam jak Saints powstało to grałem 3 lub 4 rundy.
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
jakies porady co do gry ?? o az tk dobry chyba nie ejstem gram od wcozraj spedizlem przy tym moze 3 godizny moze 4 i robie hipermarket dopiero:) stopien 1430
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
Nie graj sam, znajdź dobry gang. Nie łaź po niepewnych barówach itepe, łatwo w piz*e dostać. Inwestuj i przedewszystkim myśl, myśli, myśl!
 

FruToS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2006
Postów
662
Buchów
0
nie znajdzie dobrego gangu zeby teraz znalezc dobry gang trzeba grac minimum z 4 edycje i myslec dobrze jak ja gralem to 7 edycji gralem a od 2 mialem juz gang ktory sie rozwijal siepowolutku az do pierwszej 10 nie raz nawet pierwsza 3 ale pzoniej kazdy poodchodzil i koniec gry przestalem grac
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
Najlepiej nie graj w to wcale. Pozeracz czasu.
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
wiem czas zzera jak ch*j ale dla zajawki sobie pogram jeszcze mam zamiar skonczyc tak na 200tys respa

[ Dodano: 2007-01-11, 08:19 ]
mam nadzieje ze mi sie uda:)
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
Zapewne Jakiś gang Cie do***ie i ch*j z gry. Znam to.
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
C4, tez to znam i jets to bardzo wk***iajace wszedize kukly kazdy ma miec jedno konto a nie 10 eh
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
C4, tez to znam i jets to bardzo wk***iajace wszedize kukly kazdy ma miec jedno konto a nie 10 eh
to jest już od tylu edycji, że tego nie zmienisz, niestety...
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
wiem trzeba miec z 20 znajomych co dobzre ciupia i zaczac tak grac:) ja gram tak dla czystej przyjemnosci zeby ludiz powqrwiac itd :) hehe ide na najlepszego morderce :) hehe ale watpie zeby sie udalo:)
 

white34

Active member
Rejestracja
Lut 8, 2007
Postów
28
Buchów
0
przynajmniej mozna poczuc sie "dilerem" i sprzedawac towar.. :queen:

kiedys w to gralem,ale szkoda czasu...

pozdro
 

Aross

Member
Rejestracja
Lis 23, 2006
Postów
10
Buchów
0
The Crims, o nie ... Grałem w to po 19h dziennie :p Dzisiaj nowa edycja rusza w zeszłej miałem top 13 i dostalem bana bo chciałem sprzedac konto na allegro .... Dzisiaj sobie zagram wieczorkiem za 20 min nowa eda czymajcie mnie :p Znowu sie zacznie :p
 

mnich

Member
Rejestracja
Maj 3, 2007
Postów
21
Buchów
0
Stara gra, ale cały czas przyciąga. Dla mnie jest już za nudna. Administratorzy cały czas wprowadzają udoskonalenia, ale moim zdaniem, każdy kto zagrał przynajmniej dwie edycje, będzie żałował straconego czasu.
 

Aross

Member
Rejestracja
Lis 23, 2006
Postów
10
Buchów
0
Rozmysliłem się, NIE GRAM ! :D Lepiej zbudowac boxa i cos pozytecznego zrobic :p

[ Dodano: Pią 04 Maj, 2007 18:53 ]
FruToS napisał:
C4 napisał:
Spędziłem na tc jakieś 4-5 edycji, byłem w saints (tym co rozpiepszało wszystkich ;D) Nawet pare dobrych miejsc przyliczyłem. Ludzie szkoda czasu na to po prostu. Pożeracz czasu na maxa

jakos nie chce mi sie wiezyc w te bajki gralem jakies 6 rund w ta gre skonczylem z nia w kwietniu bylem w gangu moherowe berety bylismy non stop w top 10 a najwiecej mialem
281 500 respektu

C4 jesli naprawde grales w saints to wymien osoby ktore tam graly robilem kilka razy w saints forty wiec troche osob znam stamtad wymien ich kilka

Haha ... JA w pierwsze 70 dni (dni crimsowych) miałem 300k respy :p a zeszła ede gralem w koksiazach ale sie rozpadly to przyjeli mnie 24 becks :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół