nasiona marihuany

Thecrims.com

Wyszukiwarka Forumowa:

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
a ja sobie zagram w tej edycji...ciekawe za ile czasu mi sie znudzi :D
 

Sound

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2006
Postów
148
Buchów
0
ja w to gralem i muialem max 554 k respa :thumleft: a statysy okolo 90 k :p

ale juz w yto nie gram zbyt nudne
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
Podbijam temat, ostatnio dużo pogrywam. Poszukuje konkretnej, zaufanej ekipy do robienia fortów, jestem aktywnym, i szybko rozwijającym się graczem, piszcie pw w razie czego, żebyśmy nie naśmiecili tutaj :D
 

RapowePestki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 21, 2008
Postów
648
Buchów
4
grałem w to grę z 2 lata temu pograłem ok. 3 tygodni i mi się znudziło. Jak dla mnie ocena tej gry wynosi : 4/10 ponieważ gra szybko robi się monotonna
 
S

Speedy Gonzales

Guest
gra ktoś jeszcze może zrobili byśmy jakiś haszyszowy gang :)
 
D

delete

Guest
nie mozliwe :p nie znasz ludzi stad zaraz dostaniesz wpie**** albo ty go spuscisz :p ja jak gralem to robilem 11 kont 1 glowne 10 kukiel isobie lecialem na ala jak juz mialem na glownym i na kuklach hajsu kolo 1 mld to sie robilo tak ze bilo sie swoje glowne konto tak zeby stracilo calego respa najlepiej ;] za ten miliard kupowalo sie silke i wytrzymke jak byla tania ;] male staty to jest tanio jak juz sie mialo kolo 8k staty za ten hajs to sie bilo kukly ;] za kase ktora mialy kukly kupowalo sie staty i znow sie je bilo az do wyczerpania kasy i stat na kuklach ;] pozniej z takimi statami szlo sie na fightchat i sie nak***ialo :D polecam ten sposob jak ktos lubi prac innych ;] tylko w ustawieniach najlepiej sobie ustawic to glowne konto na kukle ;] wtedy inni nie widza ze wczoraj miales 100k respa a teraz masz 10k ;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół