nasiona marihuany

Thecrims.com

Wyszukiwarka Forumowa:

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Piłkarzyki nie przeszły :p Ale może ta gierka będzie dla waszych zjaranych glow latwiejza do przyswojenia.

:arrow: www.thecrims.com

Chodzi w tej grze o to, że jestes gangsterem i prowadzisz "kryminalne" życie. Zarabiasz kase zdobywasz respect wsrod swoich. Można produkowac narkotykia potem je sprzedawac. Wogóle ciekawa gierka ni da rady wszystkiego krótko opisać. Musicie sami się przekonać

Można zakładać gangi :) Więc jak się domyślacie fajnie by było mnieć nasz własny gang. Zaznajomcie się z grą i wyraźcie chęci do założenia gangu. Piszcie też propozycje nazwy gangu.

Grać będzie można od jutra poniewaz gra jest podzielona na rundy/tury. Jedna runda = jeden miesiąc. Można oczywiście wygrać super nagrody ale to jest tylko dla najlepszych. Niewiem jak oni to robią, że są tacy dobzi :pig: Czekam na pozytywne opinie :) Można by się dzielić obowiązkami np. jeden produkowal by marysie inny amfetamine itp.
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
gralem w to, ale po 1-szej rundzie mi sie znudzilo
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
To następna gra nie przejdzie :? O***ane...
 
1

19(L)16

Guest
hehe chyba nie przejdzie bo ja tez kiedys gralem i znudzila mi sie w polowie rundy :) polecam www.ogame.pl gram w to juz chyba z 4miesiac i ciagle mam zajawke
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Mi sie ogame znudzilo bo mnie atakowali i przegrywalem ciągle.
 
1

19(L)16

Guest
a mnie dzisiaj roz***al jakis pedal, ku**a zniszczyl mi 68okretow wojennych i 100krazownikow :x to piz*a ***ana,zapisalem sobie jego namiary i kiedys jeszcze go odwiedze
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
A w ogame gdzie grasz? Na jakim uniwersum? To moze ja tez sobie pogram. I zawre z tobą sojusz :p
 
1

19(L)16

Guest
ja gram na pierwszym - to uni gdzie graja same kocury w ta gre dlatego jest ciezko, ale zapraszam do gry :D napewno bedziemy sobie pomagali
 

GanjaFan

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2006
Postów
48
Buchów
0
giera fajna, gram w to już 2 edycje i powoli zaczyna sie nudzić ale póki co to narazie w to gram
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
chlopkai gramy w tc?? jets dopiero 12 dzien ja dzis zaczalem mozna by zrobic jaki fajny gang bez kukiel i wogole duzo zmian jets mozna isc sie dupcyc co djae od rayz 100 energi wygodnie strasnzie:) chyba bardzije mnie wicagnie niz kiedys jak ktos chetny to pisac tu
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
Spędziłem na tc jakieś 4-5 edycji, byłem w saints (tym co rozpiepszało wszystkich ;D) Nawet pare dobrych miejsc przyliczyłem. Ludzie szkoda czasu na to po prostu. Pożeracz czasu na maxa
 

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
drjoint7, ja zaczynam grac bo opuscilem pare edycji i teraz sie moze przyloze ;) jak bedzie wiecej chetnych to jakis gang moznaby zalozyc
 
B

BigTop

Guest
ja moge komuś dać kontoa do the crims tylko piszcie na gg ( ta gra mi się już znudziła) a w ogame też grałem na 43 uni ale mnie cały czas atakowali i sie poddałem... :thumleft:
 

FruToS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2006
Postów
662
Buchów
0
C4 napisał:
Spędziłem na tc jakieś 4-5 edycji, byłem w saints (tym co rozpiepszało wszystkich ;D) Nawet pare dobrych miejsc przyliczyłem. Ludzie szkoda czasu na to po prostu. Pożeracz czasu na maxa

jakos nie chce mi sie wiezyc w te bajki gralem jakies 6 rund w ta gre skonczylem z nia w kwietniu bylem w gangu moherowe berety bylismy non stop w top 10 a najwiecej mialem
281 500 respektu

C4 jesli naprawde grales w saints to wymien osoby ktore tam graly robilem kilka razy w saints forty wiec troche osob znam stamtad wymien ich kilka
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół