nasiona marihuany

To kurde nie kopie.

Wyszukiwarka Forumowa:

Raaaptor

Member
Rejestracja
Sie 19, 2020
Postów
7
Buchów
0
Witajcie, sam wymiękam potrzebuje wsparcia

Pacjentki: Crystal Candy Fast Version i Critical Kush z Dinafem
30 dni veg, 12/12 od 12 tygodni, świetlik to Mars Hydro TSL2000
Nawozy Hesi tylko organic (Hesi boost itp) z wodą na przemian, kwiaty na pierwszych 3 zdjęciach głodze już od 2 tygodni.

No i materiał nie kopie. Nic, totalnie, zero. Trichomy w powoli mleczne, widać ok 20% brązowych. Czy ktoś może miał podobne problemy i przemyślenia czy to może wina tego LEDa? Patrząc na to wszystko do ścinki jakiś miesiąc co wydaje się obłędnym czasem dla tych odmian.
Ostatnie 2 zdjęcia to Panny jeszcze nie do ścinki, chce ukazać dziwne boby które mają odrosty zamiast uformowanego szczytu. To w miarę normalne?








Dziękuję!
 

YouLord

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
151
Buchów
162
Odznaki
2
Przychodzą mi do głowy 2 opcje, albo to odmiana CBD, lub palisz pierwszy raz?
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Dałbym temu z tydzień i ready chyba, że już sciąłeś? Podsusz na spokojnie niech poleży swoje i testuj. Pomyłka z nasionami?
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,803
Buchów
10,177
Odznaki
9
Ile palisz? Może warto z tydzień przerwy od palenia zapodać?
 

Raaaptor

Member
Rejestracja
Sie 19, 2020
Postów
7
Buchów
0
Nie, nie drodzy forumowicze wykluczmy przekopcony orzech.
Bardziej czy ktoś dświadczył turbo długiego okresu flo pod LEDami, znacznie dłuższego niż HPS, no i czy 2 ostatnie fotki i takie boby są normalne?
Ostatnio przepalilem chemolami caly ogród, teraz z dużym dystansem. Woda, woda, woda, nawozik i obserwacja no ale, że spotkam się z takim dylematem to normalnie ręce opadają. Sionka też z dobrej marki.


ps - to ostatnie jest takie wielkie, że nawet 2 łapami tego nie obejmiesz o_O
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Tak to możliwe. W przejrzałym ziole thc ulega degradacji do niezbyt psychoaktywnego cbn. Miałem taką ładną grafikę, ale nie mam, więc znalazłem nowe:

obraz_2021-03-19_230447.png


obraz_2021-03-19_230516.png
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,090
Buchów
4,305
Odznaki
2
"Przejrzało" i tyle.Czasami takie się trafi.Wygląd,twarde zbite kamienie,ładnie oklejone i nie klepie za hu*a.Miałem tak z z99 pod ledami.Myślałem,że wyjdzie idealne.Co dzień kontrola wsio super.Ni hu*a nie klepało.No może deko-ale jak ktoś więcej pali to siek jak h*j.Jedynie olej albo ostatecznie na dragona przeznaczyć ale to też z dupy.Jak się z terminem przeleciało to po ptokach.
 

Raaaptor

Member
Rejestracja
Sie 19, 2020
Postów
7
Buchów
0
Dzięki serdeczne za odpowiedzi, podsumowując
Odrosty, dziwnie ufromowne boby są oznaką przekwitania, dalsze czekanie prawdpodobnie nie ma sensu.

Pytanie czy jesli w tym dedykowanym tyg ścięcia przez produceta + wiadomo margines +/- 1-2tyg i tak byście cięli mimo małej ilości brązowych trichomów?
Co za tym idzie roślina aby zacząć przekwitaćnie musi zabarwić na brązowo znacznej większości trichomów?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół