nasiona marihuany

tokjo hotel

Wyszukiwarka Forumowa:
1

1tathc

Guest
hahaha jednym słowem kał i nic więcej ale myśle że dopiszecie jeszcze jakieś rzeczowniki...

:farao: :farao: :farao: :farao: TH

mgła

Member
Buchów
0
wypromowani gówniarze,wymalowani ja szmaty z ulicy....cos jeszcze ? kiedy słysze ich jazgotliwy dzwięk mam ochote roz***ać sprzęt na którym to słysze

VERSACZ

Well-known member
Buchów
0
rozj.bane pedaly! niemoge na nich patrzec :farao: :sunny:

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Buchów
0
hujowa kapela o waszym intelekcie , 1tathc, chyba przymiotniki , kiedy bóg dawał rozumy to leżałeś naćpany w rowie ?? a ty mgła, robią bydło to sie dołączyć nie ?? Proszę nie zaniżajcie poziomu , bo to przez was poziom na forum się stale obniża. fu*k you , and think

1

1tathc

Guest
yoyy, dobrze że ty jesteś najmoądrzejszy na świecie.A od kiedy "kał" to przymiotnik???

H

haszyszekk

Guest
Jak zobaczyłem ten temat to mnie krew zalała :) już myślałem z emamy tu ich fana :pr: hehe temacik spox w 100% popieram antyhotelową koalicje ;) pzdr

Mazar

Well-known member
Buchów
0
taaa chędożona banda wymalowanych suupeer lasekk :farao:
pierwszy raz jak ich zobaczyłem to pomyslałem sobie ze fajne z nich duupy :sunny:
ale tak popatrzcie ile oni musza miec fanek tylko tego im zazdroszcze :thumleft:
pozdro

1

1tathc

Guest
ostatnio super gazetka dla przdszkolaków "Bravo" zrobili całą gazetę o nich a moja siorka(10lat) ich kocha i se kupiła...jak ja przeczytałem wywiad z nimi to myślałem że mnie h*j strzeli.ale najleprzy jest napis na okładce "tokjo hotel od a do z" albo "4 pojechane wywiady" :puker: ale to zbyt gówniany temat żebym się rozkręcał

R

Rider

Guest
Moj znajomy brzydki brudas ostatnio ściol wlosy i wygląda jak Tokyo Hotel Helmut scheisen weyke kaliberr ja shnell i moja bi koleżnka którą ostatnio posuwalem mająca 17 lat strasznie uwielbia tego faszystowskiego vokaliste tokyo hotel jest dla niej sex'y... jak mi to powiedzla, zapytalem co ty we mnie widzisz? skoro takie scierwojadzctwo niemcowskie ci sie podoba - bo jesteś wielki, - hehe.

[ Dodano: 2006-08-28, 15:19 ]

Dawajcie ludziska napiszemy tu w tym temacie jakis diss na TH :silent:

[ Dodano: 2006-08-28, 15:27 ]
Yo Tokyo Hotel jestem tu nowy boy hotelowy i powiem ci ze z geby ***ie ci, jak sie wydzierasz na scenie pewnie z pochwy ci cieknie i dlatego jestes na liscie rezerwowej w tym hotelu szmoto i ruchany cwelu ! bedzieszs spal na holu z cala swa feraina a na kolacje do zarcia do***ie wam mukozolu ! przed koncertem zmienie wam plany i zainstaluje wam na scenie swiecace banany ! a kiedy dojdze do apogeum posmiewiska produ wam odlacze wy pie****one neandertalczyska !

[ Dodano: 2006-08-28, 15:29 ]
hehe z tym freestylem, nie myslcie ze jestem jakim raperem jestem w trym zwyklym zerem ;]

zoyman

Well-known member
Buchów
0
Mam niestrawnosci jak na nich patrze... :puker: :puker:

blask

Well-known member
Buchów
0
niemiecka komercja dotarła i do nas :/ popieram przedmówców w stu procentach.Oni są nawet gorsi od naszego Meza,Ascetoholiks itp.

Patron

Well-known member
Buchów
1
blask napisał:
niemiecka komercja dotarła i do nas :/ popieram przedmówców w stu procentach.Oni są nawet gorsi od naszego Meza,Ascetoholiks itp.

Co wy opowiadacie oni sa super :pl: :pl: :pl: :farao: :farao:

[ Dodano: 2006-09-19, 17:00 ]
blask chyba nie lubi poznania :)

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół