nasiona marihuany

Top 44 / Maroc / Fast Critica NLl / Devil Kiss AF / Northen Light Blue x Bluberry AF / NoName AF takie tam kaktusy...

Wyszukiwarka Forumowa:

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Witam załogę #

Stwierdziłem że też pokaże co tam u mnie rośnie w ogródku a co tam dlaczego nie :D jest to moja pierwsza fotorelacja ale nie pierwszy raz mam doczynienia z outdoorem tak więc lipy nie będzie chyba że ktoś znajdzie :D oby nie.

Dołki na start to 3-5L a gleba wymieszana z kurzakiem,perlitem,nawozem na veg i zmielonymi skorupkami jajek.

Orion Seeds:
26x Maroc
Homegrown Fantaseeds:
2x Top 44
Darmowa próbka od GanjaFarmer:
5x Fast Critical NL
Anaconda:
25x Devil Kiss Automat
Delicious Seeds:
6x Northen Light Blue x Bluberry Automat
NoName:
1x NoName Automat

Oczywiście wszystkie nasiona to fem. oprócz NoName (chociaż kto wie)

Nawozy:
Fructus veg
Polisfoska flo
Dolomit
Zestaw BioBizz - bio-grow,bio-bloom,fish-mix,top-max - tym podlewam losowo kilka krzaków co wizyte.

Trening jaki planuje to tylko LST.

Roślinki wyglądają jak wyglądają bo nie były wysadzane wszystkie na raz ;) nie zależy mi żeby krzaki miały po 3m.

Maroc taki tam mutant




MYŚLAŁEM ŻE PADNIE BO WYGLĄDAŁA TRAGICZNIE ALE PIPA SIĘ NIE PODDAŁA








Automaty Devil Kiss - małe szkuty może coś tam zobaczycie :D


5 maroców,5 fast critical i 1 noname dopiero wybijają się z ziemi,następnym razem już będzie więcej zdjęć i lepszych bo te były tak na pośpiechu ;)




 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Ssiemanko

Byłem dziś zobaczyć na spoty i roślinki cisną do góry aż miło ale też się trochę wk***iłem bo ślimak mi wtargnął do foliaka z sadzonkami i opie****ił prawie wszystkie rośliny... ostały mi się tylko 2 maroci,3 automaty i noname automat który nie wiadomo czy odżyje... zobaczy się.

KILKA FOTEK

MAROCI















TOP44





AUTOMATY DEVIL KISS





 

Ambasador34

Active member
Rejestracja
Maj 9, 2018
Postów
42
Buchów
0
Ile mają dni ? Af kwitną w 35-40 dniu czasem wcześniej a tak z ciekawości pytam ;)
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Nie liczę ile mają dni bo po co mi to.

jedne były wcześniej wysadzane drugie później a trzecie zaś jeszcze później ;]
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Siemankoo

Bez pitolenia ;]

Maroci









Maroc po lewej Top44 po prawej



Maroc po przejściach



Top44





Automaty Devil Kiss






Krzaki podsypane nawozem i dolomitem teraz jedynie brakuje deszczu.... susza prze***ana...
 

nieznajomy

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2015
Postów
102
Buchów
0
Troszkę powyciągane przeczyść te haszcze dookoła żeby słoneczka miały więcej dziewczyny a i zacznął pokazywać właściwe kształty :p

Ten marok z dwoma szczytami będzie fajny kilka lat temu miałem fotorelke gdzie przez ślimaczy toping tak zaczął rosnąć :)
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Siemankoo

Maroci







Jednego Maroca coś mi trochę zjadło ;) ale nie poddaje się.



Top 44





Devil Kiss












Automaty już podsypane nawozem na kwitnienie,deszcz popadał obficie to nakarmiło rośliny :) seoznówki też podsypane byłe ale nawozem na wzrost i to już raczej była ostatnia porcja nawozu na wzrost.

 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Fajny projekt, fajnie idzie z fartem do końca
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Czemu sypiesz nawoz w takiej ilosci na korzen ? Nie zdziw sie ze ci krzak ktorys padnie.
Polam je troche wtedy bedzie wiecej szczutow.

Z fartem
Mj
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Czemu sypiesz nawoz w takiej ilosci na korzen ? Nie zdziw sie ze ci krzak ktorys padnie.
Polam je troche wtedy bedzie wiecej szczutow.

Z fartem
Mj

to co widzisz to białe pod krzakami to jest dolomit ;) tyle nawozu nigdy bym nie sypnął bo wiadomo popaliło by krzaki,sypie trochę pod krzaki i koło krzaków ogólnie wiem co robię :D

Kilka krzaków ponaginałem ale reszty już nie tykam niech pną się w górę,połamanie ich nie wchodzi w grę,jedynie przy następnej wizycie trochę opitole z liści i niepotrzebnych malutkich dolnych szczytów.

Wszystko idzie w dobrym kierunku,nie ma się czym martwić.
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630

Siemankoo

Po dłużej nieobecności byłem zobaczyć co tam się dzieje na spotach na szybkości no i muszę powiedzieć że nie spodziewałem się takich widoków ;)

Maroci

Pewnie jakaś sarna trochę pokiereszowała krzaczka - muszę zabezpieczyć lepiej spoty przed zwierzyną.







Po przejściach maroc



Top 44





ogólny widok



Devil Kiss




















 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Siemankoo

Byłem dziś nakarmić krzaki nawozem na kwitnienie to i klikłem jakieś foty ale tylko sezonówek.

Suki cisną w górę jak po***ane








Przy okazji że miałem dziś sporo czasu to postanowiłem znaleźć dużego spota który mi się marzył od kilku lat no i się udało chodź ku**a wątpiłem że coś znajdę :D ziemia gliniasta po szybkim sprawdzeniu ale jeszcze muszę wziąć wiertło i zobaczyć dokładnie co się kryje głębiej ale póki co miejscówka petarda ;) nie dało się uchwycić całego spota ale jest ogromna :silent:







 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Siemanko

Automaty po części ścięte ;) muszę ścinać na raty ponieważ jedne doszły drugie pleśń chwytała a trzecie zaś jeszcze potrzebują czasu...
Ogólnie nie jestem zadowolony z tych automatów topy luźne a dwie sztuki to tak wyglądały że tam nic do jarania nie było ;] i szybko łapie pleśń. Plus jest tylko taki że dobrze robi w bani ;) ale już nie wezmę tej odmiany.


DEVIL KISS - kilka fotek przed ścinką




























Jeszcze zostało kilka krzaków które potrzebują czasu małe ogniska pleśni zlikwidowałem i czekam cierpliwie.


Miałem jeszcze trochę czasu to pojechałem do sezonówek no i jak widać mają się dobrze Maroci kwitną a Top 44 dopiero zaczyna się zbierać.




Następnym razem podam wynik ze wszystkich automatów ;]



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół