Wittgenstein "Nie ma nic ukrytego"
lubo napisał:
sub napisał:
chyba dojrzewa po tylu tygodniach
no tak tak, zasugerowałem się poprzednim postem:
Shogo napisał:
top44 kwitnie juz po 6 tygodniach
sub napisał:
po tylu tygodniach kwitnienia = po tylu tygodniach 12/12 indoor.
no co ty, serio?
Tak - jestem prawo półkulowcem.
Czytam to co jest napisane i nie zastanawiam się co piszący miał na myśli.
Mam także zacięcie – mentorsko/nauczycielskie – trochę jak Marcinkiewicz .
kwitnie po iluś tam : sugeruje raczej – tak zwany efekt pomidora.
Taka prosta analiza logiczna – zdanie-
--> Big bud kwitnie po 8-9 tygodniach ale daje trochę większy plon
niestety rozumiem tak: - roślina rośnie 8-9 tygodni po czym kwitnie.
Analogicznie jak w przypadku analizy zdania - Ala ma kota –
Nie ma słowa okres kwitnienia – czas dojrzewania – etc.
Kwitnienie z definicji jest z kolei - stadium w rozwoju rośliny : tak z czysto botanicznego punktu widzenia.
Wiem wiem: prawo półkulowiec.