nasiona marihuany

Top 44

Wyszukiwarka Forumowa:

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
To z tego że koleś linijke nad moim postem ptał czy daje rade na out.Właśnie ogladałem stronke Nirvany i tam jest T44 jako odmiana in/out.
 
R

Rider

Guest
[ Dodano: 2006-04-15, 11:05 ]
Ja osobiscie mam jeszcze 4 pestki które nie zmieściłyby mi sie do boksa więc daje je pod koniec maja na outa.[/quote]
heh wg mnie z tego wcale niewynika ze mozna ja sadzic na outa.
WW tez niektórzy sadza na outa a to nieznaczy ze jest to odmina outdoorowa.

Wystarczyło napisac ze nadaje sie na outa.
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Przepraszam nieomylnego pana moderatera, ale to co Ty piszesz nie trzyma sie kupy.Co może ja oftopa zacząłem?Bo Cie naprawde nie rozumiem.
 
R

Rider

Guest
dałes tylko cytat ze koles sadzi 4 nasionka t44 na outa ja sadze kilka nasion ww i to nieoznacza ze ww to odmiana outdoorowa.
rozumiesz?
Naprwde wystarczyłoby napisac ze nadaje sie na outa i bym sie do niczego niedo***ał :sunny:
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Też to wiem ale w którym miesiącu tak powinna byc gotowa?
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
robie wlasnie sadzonki, niedlugo przeniose na spota, roslinka w ladnym sloneczku dojdzie mniej wiecej w polowie wrzesnia - poczatek pazdziernika, jesli bedzie cieple i sloneczne lato roslinka dojdzie bedzie calkiem calkiem :)
 
S

Sito

Guest
TOP 44 mozna uprawiac out ale tez i w boxie a mowie tak bo wlasnie to byla ostatnia roslinka ktora uprawialem. Nasionka kupilem na wspole z kumplem i on uprawial w ogrodku i wszystko bylo ok.
 
S

sub

Guest
baju baju --

yoyy napisał:
na nirvanie pisze że jest to najlepsza komercyjna odmiana , z tym że niewiem w jkim znaczeniu odmania morze byc komercyjna... :salut:

Zapewne chodzi o to, że jest idealna do komercyjnych upraw SOG : slabo sie krzewi- one main cola - idealny sp: wzrostu klona przy SOG: bardzo szybko dojrzewa - ma niezle plony + zapach taki jakiego oczekuja "na ulicy" [ jedzie skunkiem..] + moc ani grosza ani lepsza od przecietnej odmiany in.

Top 44 to backros klona - dawniej gdy w Holandi wolno jeszcze było sprzedawać klony - klon top44 był bardzo popularny - potem zrobiono z niego - "odmianę" nasienną - majaca wiele jego cech ale nie identyczną.

pierwotny klon T44- to "podobno" jakas selekcja z F2 afgani/skunk.
 
S

Sito

Guest
Chodzi o to ze dochodzi szybko( okres kwitnienia moze trwac nawet 6 tygodnii!!), jest latwa w uprawie(wsam raz dla poczatkujacego), poziom thc jest wsam raz, jest nie wysoka i nie rozgalezia sie!! czyli roslina pierwsza klasa jesli chodzi o SOG!!
 
S

sub

Guest
urban napisał:
pierwotny klon T44- to "podobno" jakas selekcja z F2 afgani/skunk.
O ile dobrze pamietam hybryda afgani/skunk to HH

O ile dobrze pamietam to :: hybryda afgani/indica landrace /skunk#1 to:

Super skunk z sensi : mazar z DP [ niekoniecznie identyczne ale F1]

A HH to rasa out otrzymana po skrzyżowaniu sk/afgani - a to zupelnie co innego niż hybryda :

Poza tym o jakim afgani mowa? O jakieś niesprecyzowanej landrace z Afganistanu : czy Afgani #1 - sprzedawanego lata temu przez SSSC - ?? Bo Afgani to cholernie pojemny termin...

A informacje , że T44 byl pierwotnie klonem- najprawdopodobniej wyselekcjonowanym właśnei z potomstwa - F2 po hybrydzie takiej o jakiej pisalem- była dawno temy nawet na seedsdirect - tak samo - o tym, że nasiona udostepnione zostały po zmianach legislacyjnych -

takich klonów jest o wiele wiecej : tak samo jak ras wywodzacych sie z klonów.
[ cindrella99 / big bud/ california orange / santa maria/ etc itp..]

Ba Brothers grim [ twórcy C99 - przestali istniec.. dosyć dawno temu..] Opychali nasiona royal mix - polihybryd F2 - dziwne?? Prawda?? ;P Sprzedawać nasiona z ktorych - ktoś sobie potem selekcjonuje matke na klony - nie tylko-- sienie martwiac tym, że kazda roslina która wyrosnie bedzie z innej bajki ale i tego oczekujac ...

Ups: ale oftopuje...
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
sub, ile lat zajmujesz się cannabisem? Bo wiesz naprawdę wiele. Szacunek
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół