nasiona marihuany

Top 44

Wyszukiwarka Forumowa:
M

MILKA

Guest
Przeczytałeś forum?? najlepiej ten dział na 100% jakis temat o tym bedzie!!!
 
A

Anty22

Guest
czytalem i niestety nic nie znalazlem jedynie po zrobieniu tego tematu znalazlem w zupelnie innym temacie pytanie o top 44 ale jak mowisz ze jest to poszukam jeszcze raz pozdro
 
S

Sed

Guest
Anty22 napisał:
Wiecie cos wiecej o tej odmianie? Chodowal ja ktos?
Ładna roślinka szybko zakwita pokażne zbiory, latwa w uprawie no i nie mała moc :mrgreen:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
na nirvanie pisze że jest to najlepsza komercyjna odmiana , z tym że niewiem w jkim znaczeniu odmania morze byc komercyjna... :salut:
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
szybko dochodzi i daje duzy plon ?

ja sie zdecydowalem na ta odmiane na outa 06 :tongue:
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
yoyy napisał:
z tym że niewiem w jkim znaczeniu odmania morze byc komercyjna...
tu może chodzić albo o to, że powstała w wyniku skrzyżowania popularnych, dobrych odmian albo o to że ma duży zbiór nie tracąc jakości tematu i nadaje sie dla dilerów :p
 

kayaman

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2006
Postów
108
Buchów
0
Czesc napiszcie mi czy top 44 z seedboutigue.com jest dobry . On jest tam za 12,5 euro ale pisze ze jest on INDOOr a ja chce go na dwór . Czy nie miałbym wiekszych problemów na dworze i czy są rodzaje : na dwór i do domu ODPISZCIE nara
 
G

gio

Guest
komercyjna - z myslą o jaknajwiekszych zarobkach , czyli jak chcesz robić temet na sprzedaż a nie dla siebie

a co do out to powinna sie przyjąc
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
top44 kwitnie juz po 6 tygodniach i mozesz miec z niego 100-120 chyba gramow jak sie nie myle, dlatego w tym roku bede ja uprawial na out, bo w maju posadze i w polowe czerwca pale ;]

pozdro
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Shogo napisał:
top44 kwitnie juz po 6 tygodniach i mozesz miec z niego 100-120 chyba gramow jak sie nie myle, dlatego w tym roku bede ja uprawial na out, bo w maju posadze i w polowe czerwca pale ;]

A nie zapomniałeś czasem o vegu?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół