nasiona marihuany

Topas i jego dziewczęta

Wyszukiwarka Forumowa:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Witam wszystkich farmerów. Zastanawiałem się czy robić fotorelację bo trochę późno,ale mam foty od marca jak przygotowałem spota więc mogę pokazać jak to wyglądało od początku. Większość automatów jest już ścięta,teraz kwitną pafy a sezony cały czas skubane rosną.

Nasiona
Straciłem rachubę ile mam dziewczyn ale pamiętam ich wszystkie imiona :grin:
Sezony: (Durbany,maroki,lemon haze,purple maroki)
Pafy: (nepal x hindu kush x ak47 , amnezja x lemon haze)
Automaty: (White Window,Ak-47,devil tasman,critical)

Spot i gleba
Duża polanka,słońce świeci od 8 do późnego wieczora,gleba 50/50 kupna i spotowa.

Nawozy
Gnojówka z pokrzyw na weg i na flo biobloom i top max.

Foty
Pierwsza fota zanim wypieliłem wszystko jakoś pod koniec marca
normal_26_marzec.JPG


normal_23_kwiecien.JPG


normal_16_maj.JPG


normal_27_czrewiec_2018.JPG


Fotki z 1 sierpnia
normal_1_sierpien.JPG


normal_DSC00431.JPG


normal_DSC00433.JPG
 
U

Usunięty 59382

Guest
Ooo jak ślicznie masz w tym roku :D juz myślałem ze nie zobaczę :D zacieram rączki i czekam na kolejne upy!jeszcze jakieś spoty są z zeszłych lat???
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Polna miedza - tak jakiś zapasik na zimę powinien być :spalony:

Thespecialone - Siema,taką skromną fotorelkę zrobię z 1 spota na dżungli. Mam jeszcze 2 spoty stare czyli bagna i wiślak. Dodałem Ci komentarz do Twojej fotorelacji ale nie pojawił się nie wiem czemu. Tobie też super tam rośnie

Do końca nie byłem pewien czy robić fotorelację,tak mam jeszcze 2 spoty bagna i wiślaka a tutaj pokaże jak to rośnie w dżungli :) Ja Twoje poczynania też cały czas obserwuję :-D
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
A zlowiles cos przy okazji ;) ? Widze ze poprawiony spot czy to nowy ?

Pozdro
 
U

Usunięty 59382

Guest
Dawaj upy normalnie ze wszystkich spotów...co Ci szkodzi na koniec roboty jak zostanie sił pyknac kilka fotek lub przy kosmetyce :D juz nie bądź taki zamknięty w sobie :D konkretnie proszę mi tu na następny up :D
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Ghost - ostatnio byłem nawet na nocce na rybach i ani brania,nietoperze tylko uderzały w żyłkę i dzwoneczki chodziły,przez pierwszą godzinę myślałem,że to brania a co do spota to jest to spot dżungla ale poprawiony tzn kawałem dalej przesunięty co słoneczka ładnie dostaną panny.

Special - heh no ok pstryknę czasami kilka fotek na innych spotach ale bez obszernych opisów bo za dużo czasu mi to zajmuje <joint>

Przejdźmy do rzeczy.

Spot Wiślak - automaty większość ścięta a te większe to dopiero zaczną kwitnąć. Nawet paf nepal x hindu kush x ak47 gdzie na innym spocie już ładnie przeszły na flo.
normal_DSC00479.JPG

normal_DSC00480.JPG

normal_DSC00483.JPG


Spot Dżungla

Nieproszeni goście :shock:,byłem zaskoczony,że został powalony tak duży krzak,ogólnie 2 leżały i 1 większa łodyga wisiała. Zostały wkopane bo tylko część korzeni została wyrwana. Czasami po takich akcjach rośliny chorują przez stres ale mam nadzieję że dojdą do siebie,coś musiało je powalić ostatniej nocy,także w porę się pojawiłem.

normal_DSC00486.JPG
normal_DSC00484.JPG


Reszta spota,ten największy bydlak co jeszcze nie kwitnie nawet ma 305cm bo zmierzyłem specjalnie z ciekawości :D
normal_DSC00485.JPG

normal_DSC00490.JPG

normal_DSC00491.JPG

normal_DSC00492.JPG

normal_DSC00493.JPG

normal_DSC00494.JPG

normal_DSC00499.JPG


Diabeł tasmański automat co ma już 260cm,jego 7 braci już dawno ścięte a ten postanowił sobie rosnąć dalej <joint>
normal_DSC00495.JPG



Pytanko mam do Was. Czy ma ktoś sprawdzoną fotopułapkę jaka kupić? Chcę sprawdzić co mi przewraca ogrodzenie z kolczatką,wypija całą wodę z sadzawki a potem idzie dalej i robi szarżę na kolejne ogrodzenie i przewraca krzaki :lol3:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,878
Odznaki
4
Siemka, wstawiaj fotki jako grafiki w poście a nie linki to będzie się przyjemniej oglądać ;) Zamieniłem teraz.

O fotopułapkach są różne opinie, ja przerobiłem parę szt scout guard sg880 i byłem zadowolony więc polecam.
 
Rejestracja
Cze 21, 2018
Postów
23
Buchów
0
Mi tam siedzi dżungla na propsie :D Ciekawie ile z tego bydlaka wyjdzie i czy to nabank auto <lol> pozdro
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
delavega - pewnie to coś absu****nie prostego ale nie bardzo wiem jak to się robi z wstawianiem fot jako grafiki <lol>
Kupiłem fotopułapkę denver ,zależało mi na tym żeby wysyłała zdjęcia mmsem. Potem ją przetestuję.

Spot bagna - patrzta jakie stwory u mnie grasują :cat:

normal_DSC00555.JPG



normal_DSC00556.JPG



normal_DSC00563.JPG



normal_DSC00552.JPG



normal_DSC00569.JPG



normal_DSC00571.JPG


normal_DSC00574.JPG



normal_DSC00573.JPG



Półautomat Nepal x hindu kush x ak47
normal_DSC00575.JPG



normal_DSC00577.JPG


normal_DSC00579.JPG



normal_DSC00581.JPG


<peace>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,878
Odznaki
4
[MENTION=89596]Topas[/MENTION] zmieniłem ale ostatni raz :p jak jesteś w galerii na stronie z fotką to kopiuj tekst z pola "forum duże zdjęcie" i po krzyku.

Ładne krzaczki!
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
[MENTION=89596]Topas[/MENTION] zmieniłem ale ostatni raz :p jak jesteś w galerii na stronie z fotką to kopiuj tekst z pola "forum duże zdjęcie" i po krzyku.

Ładne krzaczki!

Dzięki za cierpliwość , teraz będę już wiedział <joint>
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Siema ;]

Dziewczyny już nie rosną,teraz tyją,dostają jędrnych kształtów niczym latynoskie pupcie <joint> Zaczynają się pierwsze poważne kosy,czyli trymowanie od rana do wieczora i tak też będzie wyglądać zapewne cały październik. Pierwsze półautomaty od GGS juz ścięte a dokładniej Nepal x hindu kush x black cream,moje wszystkie regi bardzo ładnie się sprawują,prawie same damki wyszły ale też roślinki które same się zasiały na bagnach są kobitkami i bardzo ładnie sobie radzą. Od samego zasiania prawie wcale ich nie podlewam,średnio dostają tylko baniak 5L na 4 sztuki i to co 2-3tyg.

Fotencje <joint>

Spot dżungla























Spot bagna



















Pozdro wariaty!!!:D
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
no no no ale ładnie nabite rosliny!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół